نیم نگاهی به گذشته

این خانم ملکه زیبایی مصر است + تصاویر

این خانم ملکه زیبایی مصر است + تصاویر

این خانم ملکه زیبایی کشور مصر است و به تازگی قرار است که به زندان برود. به گزارش سماتک این دختر که در مصر به عنوان دختر شایسته انتخاب شده است پس از درگیری با یکی از دوستانش محکوم به زندان شده است.

 

پس از درگیری خونین دختر شایسته مصر با یکی از دوستانش این دختر زیبا با خطر راهی شدن به زندان روبروست.گویا به گزارش سماتک ماجرا ازین قرار بوده است که دوست وی حرفهایی در خصوص نامزد سابق این دختر به زبان می اورد.

 

با این تفاسیر دختر شایسته سابق مصر به خاطر نامزد سابقش قرار است زندانی شود.آنچه که خانم جاسمین رادوان 24 ساله در پیتزا فروشی با یکی از دوستانش درگیر شده و وی را به شدت مجروح می نماید.

این خانم ملکه زیبایی مصر است + تصاویر

خانم جاسمین به سوی یکی از دوستان خود به نام بلا ناپولیتانو فوج در راهرو پیتزا فروشی درگیر شده و وی را از ناحیه سر مجروح میکند.درگیری زمانی شروع می شود که دوست خانم سخنانی را درباره نامزد سابقش بر زبان می اورد.دختر شایسته مصر به شدت عصبانی شده و بطری شرابی را محکم به سر خانم می کوبد به طوری که پزشکان مجبور می شوند سرش را چندین بخیه بزنند.

این خانم ملکه زیبایی مصر است + تصاویر

این اتفاق در 14 مارس در غرب لندن رخ داد.خانم جاسمین با حضور در دادگاه سوسوارک کراون در برابر قاضی پرونده و شاهدان به جرم خود اعتراف نمود.قرار است خانم رادوان ساکن کنسینگتون به جرم حمله به زندان منتقل شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

انتخاب ملکه زیبایی از میان دانش آموزان دبیرستان پسرانه

 

مشکل بزرگ برای ملکه زیبایی کانادا + تصاویر

 

ملکه زیبای قطر یک دختر شیرازی است + تصاویر

 

رفتار تحسین برانگیز ملکه زیبایی با مادر فقیرش + تصاویر

جدیدترین مطالب