لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بیوگرافی و عکس بدون آرایش هیلاری داف

بیوگرافی و عکس بدون آرایش هیلاری داف

یکی از خوشگل ترین و زیباترین زنان هالیوودی هیلاری داف است که اکنون در سن 29 سالگی به سر می برد. این دختر جوان اینقدر خوشگل است که بدون آرایش و گریم هم زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد.

بیوگرافی و عکس بدون آرایش هیلاری داف

هیلاری داف جزء زیباترین زنان هالیوودی است که حتی چهره بدون آرایش وی هم تفاوت چندانی با چهره گریم شده اش ندارد. هیلاری ارهارد داف (Hilary Erhard Duff) متولد 28 سپتامبر1987 می باشد و به عنوان هنرپیشه، خوانندهٔ پاپ، ترانه سرا و تاجر آمریکایی شناخته می شود. هیلاری داف به سرعت پله های ترقی را طی کرد به طوری که گفته می شود در سال 2005 بالغ بر 15 میلیون دلار از فعالیت های خود در هالیوود بدست آورده است و فردی بسیار موفق در هالیوود می باشد.

 

در سال ۲۰۰۷ هیلاری بارها با بازیکن هاکی، مایک کومری mike comrie دیده شد. با اینکه او هرگز درباره این رابطه به مطبوعات چیزی نگفته است اما چندین بار در مسابقات مایک شرکت کرد. همین طور مایک کومری در روز تولد 20 سالگی هیلاری برای او یک مرسدس بنز به قیمت 100٫000 دلار خریده است و به وی هدیه داده است. آنها پس از ازدواج صاحب یک فرزند شده و سپس در سال 2014 از یکدیگر جدا شدند.

بیوگرافی و عکس بدون آرایش هیلاری داف

هیلاری در سازمان های خیریه بسیاری عضو می باشد که یکی از آنها مربوط به کودکان بی سرپرست می شود. او همچنین مبلغ 250٫000 دلار برای کمک به طوفان زدگان کاترینا پرداخت کرد. در سال 2005 او هزینه نزدیک به 2٫5 میلیون وعده غذا را به طوفان زدگان اهدا نمود.

جدیدترین مطالب