قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

مایکل انرایت بازیگر هالیوودی به جنگ داعش رفت

مایکل انرایت بازیگر هالیوودی به جنگ داعش رفت

مایکل انرایت بازیگر و هنر پیشه معروف هالیوودی به جنگ داعش رفت. غریب حسو نماینده حزب دموکرات در منطقه کردستان گفت: این هنر پیشه مشهور هالیوود تصمیم گرفته است برای مبارزه با داعش سلاح حمل کند و در کنار ملت کرد در سوریه با این گروه تروریستی بجنگد.

مایکل انرایت بازیگر هالیوودی به جنگ داعش رفت

به گزارش سماتک به نقل از  پایگاه اینترنتی «السومریه نیوز» حزب دموکرات کردستان امروز دوشنبه اعلام کرد : مایکل انرایت هنرپیشه مشهور هالیوودی به صفوف حمایت مردمی کردهای سوریه جهت مبارزه با داعش در سوریه پیوسته است. این حزب همچنین پیوستن شخصیتهای دیگری را به نیروهای کرد سوریه برای مبارزه با داعش نیز بعید ندانست.

 

غریب حسو، افزود: بسیاری از شخصیتها به یگانهای حمایت از ملت کرد پیوسته اند و انتظار می رود شخصیتهای دیگری نیز به کردها ملحق شوند زیرا نقش فعال کردها در مبارزه با تروریسم برای آنها ثابت شده است. پیوستن این شخصیتها به نیروهای کرد مدافع از دموکراسی و انسانیت، روحیه مضاعفی می دهد . وی همچنین گفت: مقاومت نیروهای حامی ملت کرد در مبارزه با تروریسم بر افکار عمومی جهان تاثیر بسزایی داشته است.

 

نماینده حزب دموکرات کردستان گفت: تا به حال دو داوطلب خارجی که به نیروهای کردی پیوسته اند در این راه کشته شده اند یکی از آنها تابعیت انگلیسی و دیگری تابعیت استرالیایی داشت. این دو شخصیت خارجی در حال مبارزه با داعش بودند و در این راه کشته شدند. همچنین یک شخصیت خارجی دیگر که تابعیت هلندی دارد نیز زخمی شده است.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری