لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

1.    کامیلا بِل

 
کمیلا بل، بازیگر آمریکایی یکی از ستاره هایی است که ابروهایی مشابه الیزابت تیلور دارد: ابروهای پر و پهن و تیره که قوس کمی دارد.

 

.2    لیلی کالینز

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
لیلی کالینز ابروهای پهنی دارد که در انتها باریک می شوند. یکی از جاذبه های چهره این هنرمند و ستاره هالیوودی، ابروهای اوست.

لیلی جین کالینز، بازیگر سینما و تلویزیون و مجری تلویزیونی اهل انگلستان است. وی به خاطر بازی در فیلم های آدم ربایی ،نقطه کور و آینه آینه شناخته می شود.

 

3.    کارا دلیوینیه

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
یکی از مشخصه های این مدل بریتانیایی ابروهای پهن و کشیده اوست.

کارا «جوزلین» دلیوینیه، یک مدل فشن، بازیگر انگلیسی و نوه رئیس پیشین کمپانی English Heritage، سِر جوزلین استیونز می‌باشد.

 

4.    ریحانا

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
ریحانا ابروهای پر و ضخیم ندارد اما کمان ابروهای او همیشه بر جذابیت چشمان زیبایش می افزاید.

رابین ریانا فنتی که با نام هنری اش ریحانا شناخته می شود؛ خواننده، طراح مد و مانکن اهل باربادوس است که در سنت مایکل بارادوس به دنیا آمد. ریحانا تاکنون ۷ جایزه گرمی، ۶ جایزه امریکن موزیک اواردز و ۱۸ جایزه بیلبورد موزیک اواردز دریافت کرده است.

 

5.    دیانه کروگر

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
دیانه کروگر نیز آرایش ملایم و ابروهای طبیعی و پهن و زیبا دارد که در زیبایی چشمانش نقش مهمی دارند.

دیانه کروگر، یک بازیگر آلمانی و مانکن سابق است. در آمریکای شمالی وی به خاطر نقش هلن در تروآ و نقش بریجت فون همرسماک در حرامزاده‌های لعنتی مشهور شد.

 

6.    باریک همچون مو

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
ژان هارلو، درست پس از اینکه موهای خود را بلوند صدفی کرد، ابروهای خود را نیز بسیار باریک و به صورت کمانی برداشت که تاثیر بسیاری در چهره او داشت. این هنرپیشه دهه 30 میلادی، همه ابروهای خود را تراشید و با مداد خطی باریک به عنوان ابرو می کشید که خاص صورت او بود.

ژان هارلو، بازیگر فیلم‌های آمریکایی بود. هارلو به عنوان یکی از بزرگترین ستاره‌های سینما در تمام دوران، توسط موسسه فیلم آمریکا برگزیده شد. او به دلیل داشتن ظاهری زیبا جذابیت بسیاری داشت و به همین خاطر حضوری موثردر نمایش هایش داشت.

 

7.    مرلین مونرو

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
یکی از جاذبه های چهره مرلین مونرو، ابروهای او بود که همیشه بالا و به صورت هشتی بود و این شکستگی خطوط باعث زیبایی بیشتر نگاه مرلین شده بود.

نورما جین مورتنسون، معروف به مِریلین مونرو، بازیگر، خواننده و مانکن مشهور آمریکایی بود. وی در سن ۳۶ سالگی و در اوج محبوبیت درگذشت. دلیل رسمی مرگ وی «خودکشی» بر اثر «مصرف بیش از حد داروهای خواب‌آور و آرام‌بخش» اعلام شد، اما ادعاهای مبنی بر حصول یک توطئه و مجموعه حوادث اسرارآمیزی که منجر به مرگ وی شد، همواره بحث‌برانگیز بوده‌است.

 

8.    آدری هپبورن

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

هپبورن برای چشمان آهومانند و بسیار زیبای خود شهرت داشت. اما یکی از دلایل بیشتر به چشم آمدن این چشم ها، ابروهای ضخیم با قوس کوتاهی در انتها بود.

آدری هِپبورن، هنرپیشه مشهور بریتانیایی هلندی‌تبار متولد بلژیک سینما و تئاتر بود. وی با فیلم‌هایی چون «بانوی زیبای من» و «صبحانه در تیفانی» شناخته شده است. این هنرپیشه باریک‌اندام و خوش‌پوش، به‌خاطر زیبایی فریبنده، ایفای نقش ماهرانه و در عین حال معصومانه‌اش در فیلم‌ها و اقدامات بشردوستانه‌اش برای کودکان نیازمند، شهرت داشت. هپبورن همچنین چهار بار نامزد جایزه اسکار شد و در سال 1953 موفق به بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم تعطیلات رومی شد.

 

9.    گریس کلی

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
گریس کلی، ابروهای بی عیب و نقصی داشت که بر زیبایی و جذابیت چهره او می افزود. ابروهای او همیشه با نظم و حفظ قرینه بودن برداشته می شد و یکی از زیباترین ابروها در میان هالیوودی ها به شمار می رفت.

گریس پاتریشیا کلی، بازیگر مشهور سینمای آمریکا و برنده جایزه اسکار بود که پس از ازدواج با رینیه سوم – شاهزاده موناکو – در سال ۱۹۵۶ لقب شاهزاده گریس گرفت. انجمن فیلم آمریکا وی را از جمله بزرگ ترین بازیگران زن تمامی دوران‌ها می‌داند.

 

10.    الیزابت تیلور

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
الیزابت تیلور یکی از زیباترین هنرپیشه های هالیوودی بود که تاثیر بسیاری بر بیننده می گذاشت. یکی از زیبایی های چهره این هنرمند، ابروهای پهن، پر، بلند و تیره با کمان کوتاه بود که جذابیت چشمانش را بیشتر می کرد.

بانو الیزابت رزموند بازیگر سرشناس یهودی‌تبار آمریکایی و برنده دو جایزه اسکار برای بهترین بازیگری بود. او در ۲۳ مارس ۲۰۱۱ در سن ۷۹ سالگی به دلیل ایست قلبی در بیمارستان سیدار سینای شهر لس‌آنجلس درگذشت.

 

11.    گریس جونز

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

گریس جونز با ابروهای کوتاه و موهای همیشه کوتاه در دهه 70 میلادی نوعی تحول ایجاد کرده بود. او خواننده، هنرپیشه و مدل جامائیکایی است.

 

12.    مدونا

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
مدونا نیز جزو هنرمندانی است که در دهه 80 میلادی با مدل ابروهای خود تحول زیادی در این حوزه ایجاد کرد. او بسیار به طبیعی بودن چهره زنان کمک کرد. یکی از مدل های موردعلاقه مدونا ابروهای وحشی و بر نداشته بود که بسیار هم زیبا به نظر می رسید.

مَدونا لوییس ورونیکا چی‌کونه، خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و کارآفرین بین‌المللی مشهور آمریکایی است. مدونا برنده جایزه گلدن‌گلوب برای بازی در فیلم اویتا است.

بر اساس گزارش مجله اقتصادی فوربز، مدونا در صدر فهرست پر در آمدترین چهره های سرشناس دنیای هنر و سرگرمی در سال ۲۰۱۲ قرار گرفت.

 

13.    بروک شلیدز

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
یکی از زیبارویان دهه 80 میلادی، بروک شیلدز با آن ابروهای پهن و طبیعی بود. مدل ابروهای پر و صاف و تمیزنکرده این ستاره نیز تا سال های متمادی موردعلاقه مردم بود و بسیاری از زنان از مدل ابروهای او تقلید می کردند.

بروک کریستا شیلدز هنرپیشه و مُدل اهل آمریکا است و سال‌ها با مایکل جکسون رابطه‌ای عاشقانه داشت.

 

14.    درو باریمور

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
در دهه 90 میلادی دوباره ابروهای باریک و کمانی مد شدند. یکی از پایه گذارهای این مدل، درو باریمور بود که همیشه با کمان های باریک ابرویش در ذهن آدم نقش می بندد.

درو بریمور، تهیه کننده و هنرپیشه مطرح سینمای هالیوود و صاحب شرکت تهیه فیلم با نام «فلاور فیلم» است.

 

15.    ناتالی پورتمن

هالیوودی هایی که ابروهای زیبا داشتند

 
خوشبختانه دوباره پس از آن ابروهای نخ‌مانند که از نظر ما چندان هم زیبا نبود و بسیار حالت غیرعادی داشت، دوباره ابروهای طبیعی و پهن مد شدند. ابروهایی که کمان کوتاهی دارند و به چهره زنان زیبایی خاصی می بخشید. یکی از هنرمندانی که همیشه چنین ابروهایی دارد، ناتالی پورتمن است.

ناتالی پورتمن بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی-اسرائیلی سینما و تلویزیون است. اولین نقشش درفیلم اکشن لئون بود که در آن به عنوان یک فرد خردسال نقش آفرینی کرد، اما موفقیت اصلی زمانی حاصل شد که او برای بازی در نقش پدمه آمیدالا در سه‌گانهٔ جدید جنگ ستارگان انتخاب شد

 

 

 

جدیدترین مطالب