لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

شرط جالب آنجلینا برای ازدواج با برد پیت پس از 10 سال زندگی با او

شرط جالب آنجلینا برای ازدواج با برد پیت پس از 10 سال زندگی با او

شرط جالب آنجلینا برای ازدواج با برد پیت پس از 10 سال زندگی با او همه را شگفت زده کرد. آنجل از شوهرش درخواست کرد تا در صورت وقوع طلاق ثروتشان بین 6 فرزندشان تقسم شود. ثروت این زوج نزدیک به 425 میلیون دلار (240 میلیون دارایی برد و 185 میلیون سهم آنجلینا) برآورد شده است و در صورت وقوع طلاق میان آن دو، پول‌های آن ها به فرزندانشان تعلق می‌گیرد.

 

با وجود 10 سال زندگی مشترک در کنار هم ، آنجلینا جولی تصمیم گرفت که قبل از «بله» گفتن و ازدواج رسمی با برد پیت در روز بیست و سوم اوت گذشته قراردادی را با او به امضاء برساند. کاری که معمولا میان افراد ثروتمند و مشهور جهان رایج است.

 

بر اساس گزارش مجله «استار» که این مطلب را منتشر کرده، این قرارداد به شدت مورد حمایت وکلای این دو هنرپیشه قرار گرفته است.

 

ثروت این زوج نزدیک به 425 میلیون دلار (240 میلیون دارایی برد پیت و 185 میلیون سهم آنجلینا جولی) برآورد شده است و در صورت گرفتن طلاق میان آن دو، پول‌های آن ها به بچه هایشان تعلق می‌گیرد.

 

در صورت وقوع طلاق، هریک از آن دو فقط دارایی پیش از ازدواج را حفظ خواهند کرد .این مجله می افزاید :

پولی که این زوج پس از ازدواج به دست می آورند در محلی ذخیره می گردد و درصورت وقوع طلاق به شش قسمت مساوی میان فرزندان تقسیم خواهد شد پیمانی که یک بار دیگر نشان می دهد برای این دو فرزندانشان بیش از هرچیز اهمیت دارند.

 

 

منبع: اخبار فرهنگی باشگاه خبرنگاران

 

 

جدیدترین مطالب