لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی

ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی

 


1. کیلی کوئوکو – دارایی خالص: 20 میلیون دلار

کیلی کوئوکو با یک تنیسور مشهور به نام رایان سوئیتینگ ازدواج کرد. دارایی خالص کیلی حدود 20 میلیون دلار است. او بیشتر با نقش پنی در شوی تلویزیونی The Big Bang Theory شناخته می شود. بازی او در این شو برایش جایزه منتخب مردم در سال 2014 برای محبوب ترین بازیگر زن کمدی تلویزیونی را آورد.

 


2. کلوئی کارداشیان – دارایی خالص: 20 میلیون دلار

کلوئی به عنوان یکی از ستاره های برنامه تلویزیونی Keeping Up With The Kardashians چیزی حدود 20 میلیون دلار دارایی خالص بدست آورده است. او در این برنامه در کنار خواهرانش کورتنی و کیم بازی می کند. وی با لامار اودوم ستاره NBA ازدواج کرد و این دو با هم برنامه “کلوئی و لامار” را ساختند. زندگی مشترک این زوج مانند بسیاری از زوج های هالیوودی فراز و نشیب زیادی داشت و در نهایت آنها از هم جدا شدند و حالا کلوئی درخواست طلاق داده است. از آنجائیکه آنها هنوز رسماً از هم جدا نشده اید، نام کلوئی را در این لیست قرار دادیم.

 ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی


3. هیلاری داف – دارایی خالص: 25 میلیون دلار

هیلاری داف حرفه بازیگری اش را از کودکی آغاز کرد و کم کم دارایی خالصش را به 25 میلیون دلار رساند. او وقتی نوجوانی بیش نبود ستاره برنامه Lizzy McGuire شد که از شبکه دیزنی پخش می شد. پس از آن هیلاری خواننده پاپ شد و موفقیت هایی بدست آورد. سپس او موفقیت چشمگیر دیگری بدست آورد و برند پوشاک Stuff by Hilary Duff را تأسیس کرد که کیف دستی و اکسسوارهای دیگر نیز تولید می کند. در سال 2010 او رمان پرفروشی به نام Elixir نیز برای نیویورک تایمز نوشت. او با مایکل کامری، بازیکن حرفه ای هاکی ازدواج کرد و اولین فرزندش نیز به دنیا آمد. اخیراً این دو از هم جدا شده اند.

 ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی


4. کری آندروود – دارایی خالص: 100 میلیون دلار

کری ملکه مسابقه امریکن آیدل است. این ستاره موسیقی کانتری در چهارمین فصل امریکن آیدل برنده شد و حالا دارایی خالص او حدود 100 میلیون دلار است. کری آندروود پردرآمدترین خواننده تاریخ امریکن آیدل است. اولین آلبوم او با عنوان Some Hearts سریع ترین فروش آلبوم کانتری تمام دوران ها را داشت. وی را بهترین هنرمند زن کانتری در سال 2000 اعلام کردند. کری آندروود با مایک فیشر بازیکن حرفه ای حرفه ای هاکی ازدواج کرد.

 ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی


5. شکیرا – دارایی خالص: 200 میلیون دلار

شکیرا، پاپ استار کلمبیایی دارایی خالصی بالغ بر 200 میلیون دلار دارد. او نامزد جرارد پیکه، بازیکن اف سی بارسلونا در اسپانیا است. در ابتدا شکیرا در آمریکای جنوبی محبوبیت داشت. وی تا آلبوم پنجمش حتی یک ترانه انگلیسی هم نداشت. در سال 2005، شکیرا ترانه ای به نام Hips Don’t Lie منتشر کرد که پرفروش ترین آهنگ قرن بیست و یکم شد. می گویند او بیش از 75 میلیون نسخه از آلبومش در کل دنیا فروخته است.

 ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی


6. جیزل باندچن – دارایی خالص: 290 میلیون دلار

جیزل باندچن آخرین سوپرمدل واقعی دنیاست. در سال 2009 او با تام بریدی، بازیکن خط حمله تیم نیو انگلند پتریوتز ازدواج کرد. دارایی خالص او را 290 میلیون دلار برآورد می کنند. او نه تنها پردرآمدترین و ثروتمندترین سوپرمدل دنیاست، بلکه بازیگر و تهیه کننده نیز هست. باندچن پول و زمان زیادی را صرف خیریه می کند. در حال حاضر او سفیر برنامه محیط زیست سازمان ملل است.

ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی

 

7. ارین اندروز – دارایی خالص: 3 میلیون دلار

ارین اندروز یکی از گویندگان مشهور برنامه های ورزشی دنیاست و دارایی خالص او 3 میلیون دلار تخمین زده شده است. او کارش را در سال 2000 به عنوان روزنامه نگار حرفه ای آغاز کرد. در سال 2004، او در شبکه ESPN کارش را شروع کرد و حدود 8 سال در این شبکه ماند. سال 2012 سال بزرگی برای اندروز بود. نه تنها وی مجری کالج فوتبال در شبکه ورزشی فاکس و مجری برنامه Dancing With The Stars در شبکه ABC شد، بلکه با شوهر آینده اش نیز آشنا شد. سال گذشته، اندروز با جارت استول، بازیکن تیم لوس آنجلس کینگز ازدواج کرد.

 ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی


8. پائولینا گرتزکی – دارایی خالص: 5 میلیون دلار

در هیوود، شما با افرادی که می شناسید شناخته می شوید. پائولینا گرتزکی، دختر یکی از بزرگترین شخصیت های ورزشی در تمام دوران ها یعنی وین گرتزکی است. نسبت او با وین گرتزکی بلیت ورودی او شد و حالا وی مدل و خواننده پاپ معروفی است. در سال 2006، او بهترین ترانه اش تا به امروز با عنوان Collecting Dust را منتشر کرد. پائولینا در حال حاضر با داستین هانتر، گلف باز حرفه ای، نامزد است. او از طریق مدلینگ و خوانندگی، برای خودش دارایی خالصی بالغ بر 5 میلیون دلار جمع کرده است. البته او به عنوان یکی از 5 فرزند وین، روزی 20 درصد از ثروت 200 میلیون دلاری وین را به ارث خواهد برد.

ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی


9. بریجیت ویلسون – دارایی خالص: 8 میلیون دلار

بریجیت ویلسون و پیت سامپراس در سال 2000 با هم ازدواج کردند و هنوز هم در کنار فرزندانشان به زندگی شاد خود ادامه می دهند. سامپرا تنیسور حرفه ای و ویلسون بازیگر مشهوری است. می گویند ویلسون از حرفه بازیگری خود چیزی حدود 8 میلیون دلار دارایی خالص بدست آورده است.

 ورزشکاران حرفه ای، شوهران این زنان هالیوودی
 
 
 
 
 

جدیدترین مطالب