لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تام کروز خانه میلیاردی اش را برای فروش گذاشت + تصاویر

تام کروز خانه میلیاردی اش را برای فروش گذاشت + تصاویر

تام کروز یکی از بزرگ مردان مشهور در جهان است. وی به تازگی خانه 60 میلیاردی اش را برای فروش گذاشته است.  «تام کروز» بازیگر سرشناس هالیوودی، امارت 10 هزار فوت‌مکعبی خود را به قیمت 59 میلیون دلار به فروش می‌رساند. خانه‌ای 10 هزار فوت‌مکعبی واقع در امارت 298 هکتاری متعلق به تام کروز هنرپیشه معروف «عملیات غیرممکن» از سوی بنگاه معاملات بین‌المللی «ساتبی» به معرض فروش گذاشته شده است. ارزش این امارت که در سال 1994 ساخته شده، 59 میلیون دلار تخمین زده شده است. خانه کروز چهارخواب، شش حمام و دستشویی، کتابخانه و باشگاه ورزشی، یک اتاق بازی و زمین ورزشی دارد.

تام کروز خانه میلیاردی اش را برای فروش گذاشت + تصاویر

در کنار این بنا، خانه‌ای سه خوابه به مساحت 1600 فوت‌مکعب ویژه میهمانان واقع شده است. امارت تام کروز با جنگ‌های ملی همسایه است. ملک این بازیگر مشهور 12 دقیقه با تلوراید کلورادو و 10 دقیقه با فرودگاه محلی این منطقه فاصله دارد.

 

به گزارش هالیوود ریپورتر، تام کروز تاکنون سه بار نامزد جایزه اسکار شده و ده‌ها جایزه مهم دیگر از جمله سه جایزه «گلدن گلوب» را به دست آورده است. وی با بازی در فیلم «تاپ گان» (۱۹۸۶) به شهرت جهانی رسید و از آن پس، بیش از دو دهه است که همچنان فعالانه در فیلم‌های گوناگون حاضر می‌شود.

 

وی در سال 2012 به عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوود انتخاب شد و تاکنون 14 فیلم او موفق به فروش بیش از 100 میلیون دلار در سینماهای آمریکا و 21 فیلم با بازی او بیش از 200 میلیون دلار در سینماهای جهان فروخته‌اند.

 

 

 

 

جدیدترین مطالب