نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد + تصاویر

آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد + تصاویر

آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد

برای خیلی از افراد شکست عشقی بسیار دردناک می باشد و روحیه بسیار حساسی دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ازدواج دختر مانکن با خودش

آدریانا لیما مدلینگ برزیلی سرشناس در تمام جهان و یکی از فرشتگان بی چون و چرای ویکتوریا سکرت درمورد خودش خبری غوغایی داد. آدریانا لیما، مانکن سرشناس برزیلی با انتشار عکسی که در آن حلقه نامزدی بر دست دارد خبرساز شد.آدریانا در شرح این تصویر بر اینستاگرام نوشته این حلقه نمادین هست. من به خودم و خوشبختی ام متعهد هستم و با خودم ازدواج کرده ام.

 

این مدل سی و پنج ساله که جهان را سفر کرده و با زیبایی خیره کننده اش دل از مردان زیادی ربوده، پس از چند شکست عشقی، سرانجام تصمیم گرفت با خودش پیمان ازدواج ببندد.او می‌گوید تنها کسی که اکنون به بودنش در زندگی نیاز دارد خودش هست.

آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد + تصاویر

مدلینگ بودن در کشورهای مانند برزیل بسیار سخت می باشد چون هم باید زیبا و جذاب باشند و هم تحصیلات عالی داشته باشند آدریانا لیما در سن 35 سالگیش  مرد رویاهاش را هنوز پیدا نکرده است و به تازگی از عشقش جدا شده استوی تصمیم رفت با خودش ازدواج نماید و همیشه تنها زندگی نماید.

 

آدریانا لیما از سال ۱۹۹۹ با ظاهر شدن در رژه های مارک «ویکتوریا سیکرت»، ارائه دهنده لباس های زیر به شهرت رسید.او با ده میلیون دلار درآمد سالانه در لیست پردرآمدترین مانکن های مجله «فوربز» نفر دوم هست.لیما چهره برندهای سرشناس آرایشی مثل «می بلین» بوده و در حال حاضر برای مارک اسپانیایی «دسیکوئل» فعالیت می‌کند.

 

شکست های عشقی آدریانا لیما

آدریانا لیما در سال ۲۰۰۹ با «مارکو جاریک» بسکتبالیست صرب ازدواج کرد. این دو صاحب دو دختر به نامهای ولنتینا و سیه نا شدند.در سال ۲۰۱۴ و پس از پنج سال زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند.پس از این جدایی لیما با «جولیان ادلمن» بازیکن تیم فوتبال بوستون وارد ارتباط شد اما خیلی زود با او به هم زد.

 

آخرین ارتباط آدریانا لیما با «مت هاروی» بازیکن تیم بیسبال نیویورک بود.اما پس از پیچیدن شایعاتی در فضای مجازی از دیدار آدریانا و جولیان ادلمن و عدم حضور هاروی در یکی از بازیهای مهم تیمش، هواداران این بازیکن به صفحات آدریانا لیما در شبکه های مجازی حمله کردن و وی را مقصر دانستند.

 

لیما در پاسخ به این انتقادها گفت همه ی وقت باید دوروی سکه را دید نه این که در هر ارتباط شکست خورده ای زن را مقصر دانست. هاروی هم در گفتگو با خبرنگاران گفت در این ماجرا تنها خودش مقصر هست و بس.به نظر میرسد آدریانا از ارتباط با مردها خسته شده و فعلا تصمیم گرفته خوشبختی را نه در ارتباط با یک مرد بلکه در خود بیاید.

آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد + تصاویر

ازدواج با خود ، پدیده ای عجیب

ازدواج با خویش مدتی هست در ایالات امریکا به ویژه میان بعضی زنان رواج پیدا کرده هست. حتی وب سایتهایی راه افتاده که مردم را در تدارک مراسم ازدواج با خود یاری می‌دهد.این سایتها جعبه هایی شامل انگشتر، مراحل مراسم عروسی و پیمان زناشویی ارائه میدهند که از پنجاه تا سیصد دلار قیمت دارند.

 

افرادی که با خود ازدواج می‌کنند می‌گویند این پیمان باعث می‌شود فرد برای خود احترام بیشتری قائل شود، خوشبختی را در خود جستجو کند و به جای تکیه به دیگری عشق و شادی را در وجود خود پیدا کند. به گزارش سماتک با این حال هنوز درک این مسأله برای بسیاری دشوار هست و هر چند بعضی برای خودشان مراسم عروسی میگیرند و عقد صوری می‌کنند اما نمیتوانند ازدواج با خویش را رسما و قانونا ثبت کنند.

 

عکس های مدل برزیلی

آدریانا لیما مدلینگ جذاب با خودش ازدواج کرد + تصاویر

 

جدیدترین مطالب