نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

هانیه غلامی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران می باشد در رشته روانشناسی درس خوانده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی را در سایت سماتک خواهید ید با ما همراه باشید.

 

هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان به تازگی ازدواج کرده است و عکس های مراسم عقد خود را در فضای مجازی با دوستان خود به اشتراک گذاشته است لباس نامزدی هانیه غلامی بسیار ساده و شیک است و با گل های رز طبیعی تزیین شده است و تاج گل رزی هم روی سیرش می باشد هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست مدتی قبل با انتشار یک عکس از حلقه ازدواجش خبر ازدواجش را رسانه ای کرد . این هنرمند جوان 23 ساله کشورمان برای اولین بار از عکس همسرش رونمایی کرد.

 

هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان با انتشار این عکس نوشت

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

هانیه غلامی در کنار همسرش

 

نمی توانم قول دهم که تغییر نمیکنم نمی توانم قول دهم که خلقیات متفاوت نخواهم داشت نمی توانم قول دهم که گاهی احساسات تو را جریحه دار نخواهم کرد نمی توانم قول دهم که آشفته نخواهم شد نمی توانم قول دهم که همواره قوی خواهم بود نمی توانم قول دهم که قصوری نخواهم کرد. اما …

 

می توانم عهد کنم که همواره پشتیبان تو خواهم بود می توانم عهد کنم که افکار و احساساتم را با تو سهیم خواهم شد می توانم عهد کنم که تو را آزاد خواهم گذاشت تا خودت باشی می توانم عهد کنم که با تو کاملا صادق خواهم بود می توانم عهد کنم که با تو خواهم گریست و خواهم خندید می توانم عهد کنم که کمکت خواهم کرد به هدف هایت برسی اما بیش از همه می توانم عهد کنم که دوستت خواهم داشت.

 

هانیه غلامی بازیگری را با فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه ساخته منوچهر هادی شروع کرد. سریال های تلویزیونی زخم به کارگردانی مسعود آب پرور و همه چیز آنجاست ، ساخته ی شهرام شاه حسینی از دیگر کارهای وی می باشد.

 

تصاویری از مراسم عقد هانیه غلامی

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

عکس مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر همه چیز آنجاست

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

آلبوم عکس های عروسی هانیه غلامی

مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان

 

هانیه غلامی متولد 12 بهمن 1373 بازیگر تلوزیون و سینما می باشد. او دانشجوی رشته روانشناسی بالینی می باشد و با بازی در سریال همه چیز آنجاست در تلویزیون شناخته شد.

 

منبع:  namnak.com

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب