نیم نگاهی به گذشته

ازدواج سحر قریشی بازیگر با مهدی طارمی فوتبالیست + تصاویر

ازدواج سحر قریشی بازیگر با مهدی طارمی فوتبالیست + تصاویر

ازدواج سحر قریشی بازیگر با مهدی طارمی فوتبالیست

سحر قریشی بازیگر سوپر استار شماره 1 سینمای ایران خبر ازدواج با مهدی طارمی فوتبالیست را تکذیب نکرده است. به گزارش سماتک طلاق سحر قریشی از امید علومی صحت پیدا کرده است و این بازیگر به احتمال زیاد قرار است برای بار سوم ازدواج کند. به دلیل شهرت و محبوبیتی که چهره های سینما و ورزش دارند طبیعی است که هر چند وقت یکبار اخباری برای جلب توجه در فضای مجازی در مورد آنها منتشر شود ، اخباری که شایعه ای بیش نیستند و …. . تازه ترین شایعه با تیتر ازدواج سحرقریشی و مهدی طارمی منتشر شد که با واکنش هر دوی آنها همراه شد ؛ مهدی طارمی با توئیتی به نادرست بودن این خبر اشاره کرد اما سحر قریشی در گفتگوی تلفنی این خبر را نه تکذیب کرد و نه تایید .

 

مهدی طارمی این روز ها به همراه تیم ملی فوتبال در اردوی اتریش حضور دارد و فردا با تیم ملی به مصاف پاناما می رود. ناگفته نماند سحر قریشی نیز موضوع ازدواج با یک فوتبالیست معروف را نه تکذیب و نه تایید کرده است!

 

پاسخ سحرقریشی به خبر ازدواجش با مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال

سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت:

اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید. فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند.

ازدواج سحر قریشی بازیگر با مهدی طارمی فوتبالیست + تصاویر

سحر قریشی افزود:

ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .

 

از قرار معلوم این نوع پاسخ سحر قریشی و تایید و تکذیب نکردن شایعه ازدواجش با مهدی طارمی حاکی از نادرست بودن شایعه پراکنی های کاربران بوده است.

 

پست اخیر مهدی طارمی و خبر شایعه همزمان با این پست در فضای مجازی بابت ازدواج سحر قریشی با یک فوتبالیست، این شائبه را بوجود آورد که طارمی همان فوتبالیست است که البته این موضوع در حد همان شایعه باقیمانده و هنوز اظهار نظری در مورد این شایعه منتشر نشده است.

 

کامنت حسین ماهینی نیز این شایعه را قوت بخشید.

ازدواج سحر قریشی بازیگر با مهدی طارمی فوتبالیست + تصاویر

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب