نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دلایل انصراف ترانه علیدوستی از جایزه ویژه اسکار + تصاویر

دلایل انصراف ترانه علیدوستی از جایزه ویژه اسکار + تصاویر

دلایل انصراف ترانه علیدوستی از جایزه ویژه اسکار

ترانه علیدوستی بهترین بازیگر سینما و تئاتر در ایران می باشد  ترانه علیدوستی متولد تهران می باشد او دختر حمید علیدوستی بازیکن سابق فوتبال ایران است ترانه علیدوستی با فیلم سینمای من تراته 15 سال دارم در سینمای ایران به اوج شهرت دست یافت و چند جایزه ویژه برای بازی در این فیلم سینمایی را گرفت به تازگی که در فیلم جنجال برانگیز فروشنده نقش آفرینی کرده بود برای مراسم اسکار به امریکا دعوت شده بود که از اسکار انصراف داد در ادامه دلایل انصراف ترانه علیدوستی از جایزه ویژه اسکار را خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

ترانه علیدوستی در اعتراض به قانون لغو روادید ایرانی ها در آمریکا از حضور در اسکار انصراف داد

پورتال سماتک؛ فیلم فروشنده ساخته اصغر فرهادی به عنوان یکی از نامزدهای اسکار بهترین فیلم معرفی شد. در همین راستا بازیگران نقش اول این فیلم به همراه اصغر فرهادی قرار است برای شرکت در مراسم اسکار راهی آمریکا شوند. ترامپ که پس از رسیدن به کرسی ریاست جمهوری امریکا به فکر محدودیت حضور مسلمانان در کشورش افتاده است قرار شده سندی را امضا کند که بر مبنای آن از مهاجرت و سفرهای مسلمانان به این کشور جلوگیری شود.

 

ترانه علیدوستی نیز با انتشار پستی در صفحه توییترش از این اقدام ترامپ انتقاد کرد و نوشت: “این اقدام ترامپ نژادپرستانه است و این طرح چه این رویداد فرهنگی را در بر بگیرد و چه نگیرد من به نشانه اعتراض درآن شرکت نخواهم کرد.

 

انصراف ترانه علیدوستی از حضور در اسکار

دلایل انصراف ترانه علیدوستی از جایزه ویژه اسکار + تصاویر

 

جدیدترین مطالب