قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

فیلم و عکس بادیگارد های بهنوش بختیاری در تهران

فیلم و عکس بادیگارد های بهنوش بختیاری در تهران

بادیگارد بهنوش بختیاری

بادیگارد های بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران دو نفر هستند که در این بخش فیلم و عکس بادیگارد های بهنوش بختیاری را مشاهده خواهید کرد. بهنوش بختیاری بازیگر زن سینمای ایران در سن 44 سالگی است که به تازگی عکس بادیگارد بهنوش بختیاری در فضای مجازی منتشر شده است. فیلم بادیگارد های بهنوش بختیاری را می توانید در ادامه این مقاله ببینید. پیج اینستاگرام این بازیگر زن سینمای ایران به تازگی به 8 میلیون نفر دنبال کننده رسیده است و شما عزیزان می توانید جدیدترین عکس های بهنوش بختیاری را در صفحه اینستاگرام behnoosh_bakhtiari@ مشاهده بفرمایید.

فیلم و عکس بادیگارد های بهنوش بختیاری در تهران

عکس بادیگارد بهنوش بختیاری

عکس بادیگارد بهنوش بختیاری را در بالا دیدید و شما کاربر گرامی می توانید در پایان این پست جدیدترین کلیپ از بهنوش بختیاری و بادیگارد هایش را ببینید. به تازگی در سینمای ایران بسیاری از بازیگران و هنرمندان برای خود بادیگارد یا محافظ گرفته اند و یکی از افرادی که به تازگی بادیگارد های خود را از یک نفر به 2 نفر افزایش داده است خانم بختیاری بازیگر است. کلیپ بهنوش بختیاری همراه با بادیگارد هایش به تازگی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است و همانطور که در ویدیو بادیگارد بهنوش بختیاری می بینید یکی از آنها بی سیم دارد که این بی سیم به مقر بادیگارد های تهران متصل است تا در مواقع اضطراری نیروی کمکی تامین شود.

 


حتما بخوانید: بیوگرافی بهنوش بختیاری


 

فیلم و عکس بادیگارد های بهنوش بختیاری در تهران

فیلم بادیگارد های بهنوش بختیاری

همانطور که در بالاتر هم توضیح داده شد بازیگر زن و هنرمند مطرح سینمای ایران از یک خانواده پولدار و هنرمند است که در این بخش فیلم کوتاهی از بادیگارد های بهنوش بختیاری که در خیابان های تهران به دنبال خانم بختیاری بازیگر حرکت می کنند و برای محافظت از ایشان، او را همراهی می کنند. لازم به ذکر است بادیگارد های بهنوش بختیاری 4 نفر هستند که در دو شیفت تعویض می شوند و خانه بهنوش بختیاری مجهز به جدیدترین سیستم های امنیتی و ضد سرقت است.

برچسب‌ها:

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب