لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای به اصفهان آمد + تصاویر

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای به اصفهان آمد + تصاویر

زیباترین بازیگر زن ترک در اصفهان

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای به اصفهان آمد. نورگل یشیلچای متولد سال 1976 میلادی است و همسرش سم آذر یک مرد ترک زبان است. نورگل یشیلچای بازیگر زن ترک است. از فیلم‌ های معروف نورگل یشیلچای می‌توان به بازی در مجموعه تلویزیونی عشق و جزا و گوزل یا از هم پاشیده اشاره کرد.

 

نورگل یشیلچای بازیگر زن ترک در اصفهان ، نورگل یشیل‌چای بازیگر زن ترکیه‌ ای برای حضور در فیلم «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه‌ کنندگی مهرداد فرید در اصفهان حاضر شد.

 

ساخت فیلم سینمایی «جن زیبا» در اصفهان آغاز شده است و بازیگر ترکیه‌ ای برای حضور در این فیلم وارد ایران شده است. به گزارش سماتک عکس‌ هایی که نورگل یشیلچای در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده نشان از حضور او در هتل عباسی اصفهان دارد.

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای به اصفهان آمد + تصاویر

پیش از این حضور این بازیگر در فیلم فضلی اعلام شده بود، اما به فاصله کوتاهی از انتشار این خبر، تهیه‌کننده فیلم در گفت‌و‌گویی حضور یشیلچای را در فیلم «جن زیبا»‌ تکذیب کرد.

 

به نظر می‌رسد عکس‌ هایی که این بازیگر زن ترکیه‌ ای از اصفهان منتشر کرده و همچنین جزئیاتی که از نقش خود گفته تایید‌کننده آن است که او برای بازی در «جن زیبا» به ایران آمده است.

 

این بازیگر در مورد ویژگی نقشی که در این فیلم ایفا می‌کند، گفته است:

«از آنجا که شخصیت دلارام از ابتدای تولد ناشنوا و لال نبوده، بنابراین باید برای آواهایی که از دهان او هنگام واکنش و یا تلاش برای بیان کردن موضوعی، شنیده می‌شود، تمرین کنم.»

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای به اصفهان آمد + تصاویر

نورگل یشیلچای در این فیلم همبازی فرهاد اصلانی شده است. در بالا عکس‌ هایی که این بازیگر از هتل محل استقرار خود در اصفهان منتشر کرده دیدید.

 

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای به اصفهان آمد

جدیدترین مطالب