نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

هنرپیشه نقش بتمن درگذشت + تصاویر

هنرپیشه نقش بتمن درگذشت + تصاویر

هنرپیشه نقش بتمن درگذشت

شما هم با هنر پیشه محبوب بتمن آشنا هستید و بارها به فیلم بتمن نگاه کرده اید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر هنرپیشه نقش بتمن درگذشت را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

آدام وست بازیگر آمریکایی متولد سال 1928 بود او در فیلم بسیار معروف بتمن نقش آفرینی نموده بود و بسیار معروف شده بود او متولد یکی از شهرهای آمریکا می باشد آدام وست در کار صدا پیشه گی مهارت خاصی داشت او به بیماری سرطان مبتلا شده بود آدام وست بازیگر آمریکایی که بیش از همه به عنوان ستاره سریال موفق “بتمن” در دهه ۱۹۶۰ شهرت داشت، در ۸۸ سالگی از دنیا رفت.

 

به گفته سخنگوی خانواده وست، او روز جمعه بعد از یک مبارزه کوتاه با سرطان خون درگذشت.

 

به گزارش سایت سماتک تصویر شوخی‌آمیز وست از بتمن و بروس وین، خویشتنِ دیگر این ابرقهرمان، در گذر سال‌ها جایگاهی کالت پیدا کرد. هرچند وست بعدها برای جدایی از این نقش بتمن با مشکل روبرو شد. او اخیراً در کمدی انیمیشن “مرد خانواده” جای شخصیتی به نام آدام وست شهردار کواهاگ صحبت کرد.

 

تصویر آدام وست 

هنرپیشه نقش بتمن درگذشت + تصاویر

درگذشت بازیگر نقش بتمن

مجموعه تلویزیونی “بتمن” به شکلی غیرمنتظره با موفقیت روبرو شد. وست و همبازی او برت وارد که نقش رابین وردست بتمن را بازی کرد، برای تصویر پرزرق و برق خود از این زوج با تحسین فراوان روبرو شدند.

 

با پایان پخش سریال، وست تلاش کرد خود را از نقش بتمن رها کند، اما هیچگاه در سینما نقش‌های مناسب پیدا نکرد. “بمیر خوشگل”، “داستان خون‌آشام آمریکایی” و “نوادا اسمیت” از فیلم‌های سینمایی او در دوران کاری طولانی‌اش است.وست در ۱۹۲۸ در والا والا در واشینگتن به دنیا آمد و کار بازیگری را از دهه ۱۹۵۰ در هاوایی شروع کرد.

 

جدیدترین مطالب