نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل طلاق گرفت + عکس

بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل طلاق گرفت + عکس

بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل طلاق گرفت

 

بهنوش طباطبایی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران از آقای مهدی پاکدل بهترین بازیگر مرد ایرانی طلاق گرفته است. خبر طلاق این دو بازیگر دیروز رسانه ای شد ولی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل هنوز خودشان هیچ خبری را در صفحه اینستاگرام منتشر نکرده اند.

 

به تازگی بحث داغ شبکه های اجتماعی جدایی و طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی هست که هرچه مردم سعی می کنند شایعه درست نشود ولی این دو کارهایی می کنند که این گمانه زنی را قوت می بخشد!

 

ماجرا از این قرار است که مدتی است که زمزمه جدایی «مهدی پاکدل» و «بهنوش طباطبایی» سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است، اما هیچ خبری مبنی بر تایید یا تکذیب از طرف این دو هنرمند منتشر نشده است.

 

این هفته بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور شرکت کرد. آن چیزی که مورد توجه عکاسان قرار گرفت این بود که وی حلقه ای در دستش نبود. این تصاویر به شایعات چند ماه گذشته دامن زد و طیف گسترده‌ای از نظرات مطرح ‌شد.هنوز بازار داغ این شایعات تمام نشده بود که دیشب خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل عکس‌های دو نفره‌شان را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرده‌اند.

 

ابعاد این علت ماجرا هنوز هم مشخص نشده است اما در هر صورت ما از صمیم قلب برای مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی که از هنرمندان محبوب میان مخاطبان هستند، آرزوی خوشبختی داریم.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب