بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

بیماری ماندانا سوری چیست

ماندانا سوری ام اس دارد یا شایعه است؟ بیماری ماندانا سوری بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران چند روزی است که در اینستاگرام در حال دست به دست شدن است و اگر می خواهید بدانید اسم بیماری ماندانا سوری چیست در ادامه این بخش به شما خواهیم گفت که بیماری ماندانا سوری ام اس است یا این موضوع شایعه است؟ خانم سوری بازیگر احتمالا برای عده کثیری از مردم ایران سرشناس است و این بازیگر زن در سریال های قهوه تلخ مهرانم مدیری و سریال نمایش خانگی ویلای من ایفای نقش کرده است اما امروز به دلیل وخامت حال و بیماری ماندانا سوری ام اس نمی تواند به کار در عرصه بازیگری ادامه دهد. وی در تعداد زیادی از سریال های طنز مهران مدیری بازی کرده است و در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان مدرک بازیگری خود را گرفته است. ماندا سوری ام اس را حدودا 10 سال است که در بدن خود دارد و طبق اعلام خانم بازیگر کسی که بیماری ام اس دارد هر هفته دو میلیون تومان هزینه آمپول های MS را باید بپردازد که اکنون کمی هم گران تر شده است و آمپول آونکس برای جلوگیری از عود بیماری ام اس است.

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

ماندانا سوری ام اس

بیماری ماندانا سوری ام اس است و طبق نظر پزشکان متخصص بیمارستان تهران این بازیگر خانم به دلیل گران بودن داروهای بیماری ام اس توان مالی خود را برای تهیه و خرید دارو برای درمان بیماری را از دست داده است و در حدود یک دهه با این بیماری زندگی کرد و دیگر توانی برای پرداخت هزینه های سنگین درمان بیماری ام اس ماندانا سوری ندارد. ماندانا سوری ام اس MS را از سن 25 سالگی در بدن خود دارد و حالا در حدود ده سال است که از بیماری ام اس خانم سوری بازیگر گذشته است و این روزها اوضاع وی وخیم تر شده است و توان جسمی و حرکتی خود را تقریبا از دست داده است.

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

ماندانا سوری بازیگر با ایفای نقش در سریال های طنز مهران مدیری به شهرت رسید ولی درست در روزهایی که پیشنهاد کارگردان های سینما و تلویزیون به سمت خانم سوری بازیگر سرازیر شد و دقیقا در وقتی که هر بازیگر ایرانی برای رسیدن به آن تلاش می کند، فهمید که به بیماری ام اس مبتلا شده است. ماندانا سوری ام اس گرفت و این خبر خیلی سریع در اوایل دهه 90 به کارگردان های سینما و تلویزیون رسید و هیچ کارگردانی دیگر برای او دعوت نامه کاری نفرستاد و نام ماندانا سوری بازیگر مبتلا به بیماری ام اس، از لیست هنرمندان واجد شرایط برای بازیگری خط خورد. ماندانا سوری ام اس شدید نداشت اما به دلیل استرس بخاطر بیکار شدن و کاهش درآمد و هزینه های سرسام آور تهیه دارو برای بیماری ام اس باعث شد تا بیماری خانم بازیگر تشدید شود.

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

بیماری ام اس ماندانا سوری

خانم بازیگر در صفحه اینستاگرام ماندانا سوری نوشت: یک روزی از روزهای فصل پاییز سال 1388 مهمون ناخونده ای برام رسید که در لحظه اول از دیدنش شوکه شدم و به شدت ناراحت و افسرده گشتم ولی از اونجایی که ما آدم ها به همه چیز عادت می کنیم کم کم دیگه با بیماری MS که در بدن خود دارم خو گرفتم؛ الان در حدود ده سال است که این بیماری روزهای جوانی ام را تلخ کرده است و با من لحظه به لحظه همگام و همراه است. نه اون خیلی سربه سره من می گذاره و نه من خیلی بهش گیر میدم … الان یکم باهم بحث مون شده که اینم شده نتیجه اش. اما خوشحالم چون از وقتی اومد خیلی باعث شد آدم عاقل تر و عمیق تری بشم، فرق خوب و بد رو از هم تشخیص بدم و از اتفاق خوب لذت بیشتری ببرم و ازکنار مسائل بی اهمیت ساده بگذرم و از همه مهمتر خودم رو عاشقانه دوست بدارم. پس باز هم شکر میکنم چون از مبتلا شدن بهش ، حقیقتاً به این موضوع ایمان آوردم از هر اتفاق ناخوشایندی هم می شود نتیجه خوشایند گرفت و ازش لذت برد و جالبتر اینکه اسم این بیماری ام اس است و با اول حرف اسم من و با اول حرف نام خانوادگی ام که البته به لاتین MS میشه و من هم دوستتون دارم.

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

ماندانا سوری در قهوه تلخ

ماندانا سوری بازیگر سریال قهوه تلخ مهران مدیری بوده است که در حین بازی در لوکیشن های سریال نمایش خانگی قهوه تلخ دچار بیماری ام اس شد و تاکنون این بیماری همراه او است. ماندانا سوری بیماری ام اس MS دارد و اکنون تحت درمان است و از شما کاربر گرامی تقاضا داریم برای این بازیگر زن سینما و تلویزیون آرزوی سلامتی کنید. بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی در مورد اینکه بیماری ماندانا سوری چیست در ابهام بودند که ما در این مقاله از سایت سماتک تصمیم گرفتیم جزئیاتی از بیماری ام اس ماندا سوری بازیگر بیان کنیم. سن ماندانا سوری 35 سال است که وی در ششمین روز از شهریور ماه سال 1364 در تهران متولد شد و مدرک لیسانس زبان انگلیسی خود را از دانشگاه علمی و کاربردی تهران اخذ کرد. وی در روزهایی که سر صحنه فیلمبرداری قهوه تلخ مهران مدیری بود متوجه بیماری ام اس خود شد و این بیماری MS شیرینی رسیدن به اوج شهرت را بر خانم سوری بازیگر تلخ کرد.

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

بیماری ماندانا سوری چیست | آیا ماندانا سوری ام اس دارد؟

پوریا ذوالفقاری به تازگی خبر از تشدید بیماری ماندانا سوری داد و گفت برای کمک به خانم سوری بازیگر همین امروز هم دیر شده است و بیان کرد که این را می نویسم که در روزهای بعد اگر خدای نکرده خبرهای بدتری در مورد عود بیماری ماندانا سوری رسید، کسی با ادعای بی خبری از وخامت بیماری خانم سوری بازیگر، وجدان معذب خود را آرام نکند. اکنون که متوجه شدید بیماری ماندانا سوری چیست می توانید مقاله تصاویر عکس ها و بیوگرافی ماندانا سوری و همسرش را بخوانید و با این بازیگر طناز ایرانی بیشتر آشنا شوید.

جدیدترین مطالب