قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

تجاوز جنسی صاحب کافی شاپ به بازیگر زن + تصاویر

تجاوز جنسی صاحب کافی شاپ به بازیگر زن + تصاویر

تجاوز جنسی صاحب کافی شاپ به بازیگر زن

 

یک بازیگر و خواننده آمریکا زن در یک کافی شاپ مورد تجاوز قرار گرفت .این بازیگر زن آمریکایی که در یک کافی شاپ برای خوردن یک چایی به کافی شاپ رفته بود صاحب کافی شاپ او را مورد تجاوز جنسی قرار داد. ماجرای تجاوز جنسی صاحب کافی شاپ به بازیگر زن را در ادامه می خوانید.

 

بازیگر زن معروف بعد از چند وقت در مورد دو تجاوز جنسی را که قبلا تجربه کرده بود حرف هایی زد. این بازیگر زن توسط صاحب یک کافی شاپ نیز مورد تجاوز قرار گرفته است.

 

تجاوز جنسی به بازیگر و خواننده زن آمریکایی

 اوان ریچل وود ” Evan Rachel Wood” بازیگر و خواننده امریکایی در مورد اینکه در گذشته مورد تجاور قرار گرفته بود، لب به اعتراف گشود

تجاوز جنسی صاحب کافی شاپ به بازیگر زن + تصاویر

پرده برداری از تجاوز به بازیگر زن اوان ریچل وود

 

اوان ریچارد وود، آشکارا از اینکه دو بار مورد تجاوز Rape جنسی قرار گرفته بود با خبرنگار یکی از رسانه ها صحبت کرد. اوان تجربیات تلخ خود را در مورد گذشته دردناک اش با تمام زنان در میان گذاشت. در طول مصاحبه اخیر خود اعتراف کرد از لحاظ جسمی، روانی و جنسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته که این منجر شده از نظر ورانی تا مدت ها آشفته باشد.

 

به رغم اینکه جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده، اما در ایمیلی جداگانه با خبرنگار دیگری روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری امریکا تایید کرد که مورد تعرض جنسی قرار گرفته است. وی در این ایمیل اذعان داشته است:”بله من مورد تجاوز قرار گرفتم. یک بار با شخصی که با هم در رابطه آشنایی بسر می بردیم و بار دیگر توسط صاحب یک کافی شاپ مورد تجاوز قرار گرفتم. ما در جهانی زندگی می کنیم که تبعیض جنسی در آن بیداد می کند. آسیب پذیری زنان به جنسیت آنها گره خورده است.

 

” آثار این تجاوز جنسی تا مدت ها با این هنرمند همراه بوده تا اینکه با تولد فرزندش همه چیز به یکباره برای اش تغییر کرد. وی حرفه بازیگری خود را اواخر دهه 1990 با بازی در چند مجموعه تلویزیونی از جمله “گوتیک امریکایی” و “یک بار و دوباره” آغاز کرد. اوان نخستین بازی خود را به عنوان نقش اول در فیلم اسرار کوچک تجربه کرد و پس از آن به عنوان فردی بالغ برای فیلم درام و نوجوانانه سیزده نامزد جایزه گولدن گلوب شد.

 

مطالب مرتبط:

بازیگر مرد ایرانی به یکی از همکارانش تجاوز کرد

بازیگر زن ایرانی در شبکه جم مورد تجاوز و بردگی جنسی قرار گرفت

بازیگران زن مشهوری که در ملا عام مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند

ماجرای تجاوز جنسی پسر کرجی به دختر باکره + عکس

تجاوز به شقایق دختر تهرانی روی صندلی عقب پژو 405

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب