نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ترانه علیدوستی به بیماری صعب العلاج مبتلا شده است

ترانه علیدوستی به بیماری صعب العلاج مبتلا شده است

ترانه علیدوستی به بیماری صعب العلاج مبتلا شده است و این بازیگر جوان و زیبای ایرانی به تازگی اعلام کرده است که بیماری اش ترس از هجوم مردم است. ترانه علیدوستی یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران است و سوپر استار سال 2016 میلادی می باشد.

 

بعد از برگشت عوامل فیلم فروشنده به ایران و استقبال مردم از آنها در ویدیوی منتشر شده از ترانه علیدوستی او از هجوم مردم میترسد و در حال خروج از سمت دیگر گیت ورودی است او حالا در توییتر خود خبر از بیماری تنگنا هراسی خود داد.

 

ویدئویی که از بد شدن حال ترانه علیدوستی در میان جمعیتی که به استقبال عوامل فیلم فروشنده در فرودگاه رفته بودند منتشر شد، بهانه ای شد تا کاربران دلیل آن را از وی جویا شوند و او در پاسخ به سوالات آنها پرده از بیماری خود برداشت.

 

وی در پست های صفحه توئیترش از ابتلا به بیماری “کلاستروفوبیا” خبر داد و اذعان کرد به دلیل مبتلا بودن به این بیماری به ندرت می تواند سوار مترو و اتوبوس یا آسانسور بدون آینه شود.

ترانه علیدوستی به بیماری صعب العلاج مبتلا شده است

بیماری کلاستروفوبیا چیست
تنگناهراسی : به ترس از گیر کردن در یک مکان تنگ و راه گریز نداشتن در مکان‌ های تنگ گفته می‌شود تنگنا هراسی شدید اغلب به عنوان یک اختلال اضطراب دیده می‌ شود و می‌ تواند به وحشت‌ زدگی بینجامد.

 

بررسی‌ ها نشان می‌دهد که 5 تا 7 درصد از مردم جهان دچار تنگناهراسی هستند ولی تنها درصد کمی از آن‌ها از درمان روانپزشکی برخوردار شده‌ اند.

 

اتاق‌ های کوچک و یا قفل‌شده، تونل، آسانسور، مترو، جمعیت‌ های شلوغ هریک به تنهایی می‌تواند محرکی برای شروع علایم باشد. فردی که در مواجهه با یکی از این شرایط دچار بروز علایم می‌شود، معمولاً در مواجه با سایر شرایط نیز دچار این حالت می‌ شود.

جدیدترین مطالب