قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

تصادف مرگبار بازیگر مرد ایرانی در حالت مستی

تصادف مرگبار بازیگر مرد ایرانی در حالت مستی

تصادف مرگبار بازیگر مرد ایرانی در حالت مستی

چندی پیش بازیگر معروفی با خودرو لوکسش به نام امید.ز تصادف کرد با بررسی های پلیس متوجه شدند بازیگر معروف ایرانی به شدت مست می باشد و به خاطر همین تصادف کرده است امید.ز یکی از بازیگران بسیار معروف و مشهور سینما و تلویزیون ایران می باشد محل این تصادف مرگیار در یکی از خیابان های تهران اتفاق افتاد و بازیگر جوان با کسی که تصادف کرده است الان در بیمارستان است و به شدت زخمی شده است و در ادامه از جزئیات بیشتر تصادف مرگبار بازیگر مرد ایرانی در حالت مستی  را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

تصادف شدید بازیگر معروف در حالت مستی
محاکمه امید . ز بازیگر معروف سینما و تلویزیون به اتهام تصادف مرگبار با خودوی لوکس اش امید . ز بازیگر معروف سینما و تلویزیون به اتهام تصادف مرگبار با خودوی لوکس اش با یک خودرو در دادگاه محاکمه شد.

 

مدتی قبل خبر تصادف خودروی کمری با یک خودروی شاسی بلند گرانقیمت و مدل بالا به پلیس و اورژانس اعلام شد. بلافاصله نیز مأموران وارد عمل شدند و با حضور در محل حادثه مشخص شد در پیچ تند یکی از خیابان‌های شمال پایتخت خودروی شاسی بلند، از سمت راست راننده با خودروی تویوتا تصادف کرده که سرنشین تویوتا نیز بشدت آسیب دیده بود.

 

بلافاصله مرد جوان مصدوم به بیمارستان منتقل شد ولی او به علت شدت جراحات وارده جان سپرد. در تحقیقات صورت گرفته توسط مأموران راهنمایی و رانندگی مشخص شد مقصر این تصادف راننده خودروی شاسی بلند است که یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون است.

 

سپس برای بازیگر جوان که در این حادثه نقش داشت پرونده‌ای به اتهام قتل غیر عمد تشکیل و پس از تکمیل تحقیقات به دادگاه ارجاع شد. این بازیگر با حضور در دادگاه گفت: نیمه شب به خانه برمی‌گشتم که راننده تویوتاکمری با من کورس گذاشت و در یک پیچ تند، کنترل خودرو را از دست دادم و با پهلوی راست خودروی تویوتا تصادف کردم. شدت تصادف به حدی بود که باعث مرگ سرنشین جوان خودرو شد، اما از این حادثه بسیار ناراحت هستم. ولی تأکید می‌کنم در زمان وقوع حادثه وضع جسمی بدی نداشتم. این درحالی است که تحقیقات صورت گرفته در صحنه حادثه حکایت از آن داشت که بازیگر جوان وضع جسمی عادی نداشته است.

 

بازیگر مرد ایرانی به یکی از همکارانش تجاوز کرد

 

تصاویر عزاداری بازیگران زن و مرد ایرانی در عاشورای 95

 

بازیگر سرشناس مرد ایرانی در تیم ملی کشتی فرنگی

 

گریم وحشتناک بازیگران زن و مرد ایرانی

 

عکس بازیگران مرد ایرانی در سال 95

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب