نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

جمشید مشایخی بازیگر سینما به بیمارستان منتقل شد

جمشید مشایخی بازیگر سینما به بیمارستان منتقل شد

جمشید مشایخی بازیگر قدیمی در بیمارستان بستری شد

جمشید مشایخی بازیگر سینما به دلیل مشکلات ریوی به بیمارستان منتقل شد. به گزارش سماتک این هنرمند پیشکسوت مدتی است که از بیماری ریوی رنج می برد و اکنون ریه هایش آب آورده است. جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت کشورمان که به تازگی از بیمارستان مرخص شده بود به دلیل مشکلات ریوی دوباره راهی بیمارستان شد . آب آوردن ریه این بازیگر پیشکسوت کشورمان پای او را دوباره به بیمارستان باز کرد.

 

جمشید مشایخی اردیبهشت ماه امسال نیز به دلیل نارسایی کلیه و مشکلات ریوی در بیمارستان بستری شد اما به بهبود شرایط از بیمارستان مرخص شد. گیتی افروز رئوفی همسر جمشید مشایخی درباره آخرین وضعیت جسمانی همسرش توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید.

 

آخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی از زبان همسرش

همسر جشمید مشایخی گفت:مشایخی کمی در ناحیه پا دچار ورم شده بود که معاینه دکتر متوجه شدیم در بخش ریه و کلیه دچار نوسان شده به همین خاطر امروز در بیمارستان بستری شد.

جمشید مشایخی بازیگر سینما به بیمارستان منتقل شد

حال عمومی استاد جمشید مشایخی خوب است

 

وی ادامه داد:بنا بر گفته پزشکان آب در ریه جمشید جمع شده که طی چند روز آینده باید این آب از ریه وی تخلیه شده تا از عوارضی که می تواند برایش داشته باشد جلوگیری شود.

همسر جمشید مشایخی خاطرنشان کرد:حال عمومی جمشید بد نیست چرا که در طول این مدت از خودش مراقبت کرده و نمک مصرف نمی کرد، امیدوارم تا نتیجه مطلوبی برایش داشته باشد.

جمشید مشایخی بازیگر سینما به بیمارستان منتقل شد

جمشید مشایخی و علی نصیریان دو اسطوره سینمای ایران

 

بیماریهای ریوی یکی از شایعترین بیماریها درجهان است که عوامل زیادی مانند سیگار کشیدن، عفونت، ژنتیک، استرس، آلودگی هوا و … در ابتالی به آن موثراست.

 

چهره ها و ستاره های زیادی مثل مهراب قاسمخانی، جمشید مشایخی، یحیی گلمحمدی، سپند امیرسلیمانی، شیرین یزدان، اسماعیل شنگله، رضا ایرانمنش و سروش جمشیدی بازیگر نقش قیمت دربرنامه دورهمی، دچار بیماریهای ریوی شده و با آن دست و پنجه نرم کرده اند.

 

برای سالم نگه داشتن ریه ها، شما باید از نشانه های بروز مشکل در این اندامها ، آگاه باشید چون هرچه زودتر به آنها رسیدگی کنید، میتوانید ریه های خود را از آسیب های شدیدتر محافظت کنید و خطر بیماری مزمن ریوی و همچنین سرطان ریه را کاهش دهید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب