نیم نگاهی به گذشته

حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت + فیلم

حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت + فیلم

حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی

مهناز افشار در مسابقه استعداد یابی گات تلنت در شبکه ماهواره ای ام بی سی پرشین در کنار ابی و آرش خواننده های فارسی زبان حضور داشته است و به عنوان داور چهارم در این برنامه استعداد یابی به فعالیت پرداخته است. فیلم حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت شبکه MBC باعث جنجال در فضای مجازی شد و واکنش های منفی زیادی متوجه این بازیگر زن ایرانی شد. خانم افشار بازیگر مدتی است که به خارج از کشور رفته است و گویا دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد. حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی به عنوان داور چهارم در کنار ابی، آرش خواننده و نازنین بنیادی را در تصویر مشاهده می کنید.

مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون ایران که مدتی است در خارج از ایران زندگی می کند و همانطور که در فیلم مهناز افشار در مسابقه استعداد یابی مشاهده می کنید این بازیگر زن سلبریتی ایرانی با پوششی خاص و بدون حجاب اسلامی  در این مسابقه استعداد یابی شبکه ماهواره ای ام بی سی پرشین به عنوان داور حضور یافته است.

حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت + فیلم

برنامه استعداد یابی مهناز افشار

مهناز افشار در پشت صحنه برنامه استعداد یابی ام بی سی پرشین دیده شده است و به زودی این برنامه همراه با چهار داور ایرانی پخش خواهد شد. برنامه استعداد یابی مهناز افشار در سوئد در حال ضبط است و در کنار خانم افشار بازیگر ایرانی، ابراهیم حامدی مشهور به ابی، آرش لَبّاف معروف به آرش، نازنین نور از مجریان و بازیگران ایرانی و آمریکا هستند. تصاویر نشان می‌دهد حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی در خارج از کشور به عنوان داور تایید شده است و تمام عکسها واقعی هستند. فیلم کوتاه برنامه استعداد یابی مهناز افشار داور چهارم این مسابقه روز گذشته در اینستا به اشتراک گذاشته شده و در ویدیو منتشر شده از داوران این مسابقه که تنها یازده ثانیه است، به خوبی می‌توان مهناز افشار را در میان دو خواننده معروف ایرانی مقیم آمریکا تشخیص داد.

حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت + فیلم

عکس مهناز افشار در مسابقه استعداد یابی

مهناز افشار بازیگر معروف ایرانی است که چهارمین داور مسابقه استعداد یابی گات تلنت شده است و در کنار ابراهیم حامدی معروف به ابی، آرش لباف معروف به آرش خواننده و هنگامه مفیدی حضور دارد و در یک ویدیو اولین صحبت های مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت پخش شده است که می‌گوید در جایگاه قضاوت قرار گرفتن، خیلی سخت است. در اینجا مجموعه عکس مهناز افشار در مسابقه استعداد یابی پرشین گات تلنت آورده شده است. به نظر می رسد که خانم بازیگر دیگر قصد آمدن به ایران را ندارد و با در این مسابقه با ابی و آرش دست می دهد و با پوشش غیر اسلامی به داوری می پردازد.

 


لطفا ببینید: تصاویر مادر و برادر مهناز افشار


 

حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت + فیلم

فیلم مسابقه استعداد یابی مهناز افشار

مهناز افشار در برنامه استعداد یابی شبکه فارسی زبان ماهواره ای مشغول داوری کردن است و فیلم مهناز افشار در برنامه استعداد یابی گات تلنت در انتهای این مطلب منتشر شده است. تیزر مسابقه استعداد یابی مهناز افشار به تازگی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است و این بازیگر در کنار دو خواننده ایرانی در لس آنجلس می نشیند. فیلم مسابقه استعداد یابی مهناز افشار تاکنون بیشتر از صد هزار بار دیده شده است و با واکنش های مثبت و منفی کاربران اینستا مواجه شده که در روزهای آینده تعداد بیشتری از کاربران شبکه های اجتماعی به حضور مهناز افشار در برنامه استعداد یابی پرشین گات تلنت واکنش نشان می دهند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب