نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

حمله وحشیانه دو مرد به پریناز ایزدیار در فرمانیه تهران

حمله وحشیانه دو مرد به پریناز ایزدیار در فرمانیه تهران

حمله وحشیانه دو مرد به پریناز ایزدیار در فرمانیه تهران

 

به تازگی دو نفر مرد نقابدار فرمانیه به بازیگر جوان پریناز ایزدیار حمله ور شدند که این خبر  فوق العاده ناراحت کننده ای بود. دو نفر جوان کیف بازیگر مشهور سینما را زدند و این اتفاق در فرمانیه  رخ داد. به سرقت بردن کیف پریناز ایزدیار توسط دو جوان موتور سوار صورت صورت گرفت که البته این دو جوان بازداشت شدند . کل ماجرایی که برای پریناز ایزدیار اتفاق افتاده را در ادامه دنبال کنید.

 

حمله دو نفر به پریناز ایزدیار
حمله ۲ جوان به بازیگر زن مشهور در فرمانیه تهران

2 جوان که کیف پریناز ایزدیار بازیگر زن مشهور سینمای ایران را به سرقت برده بودند، بازداشت شدند. این بازیگر زن معروف که پریناز ایزدیار نام دارد چندی پیش در خیابان فرماینه مورد حمله ۲ دزد موتورسوار شده بود

 

پریناز ایزدیار پس از قاپیده شدن کیفش که مدارک شناسایی و … داخل آن بود به پلیس گفت: دوستم در باشگاه فرماینه عروسی بود که من آخر شب دنبال او آمده بودم که این اتفاق افتاد.

 

پریناز ایزدیار افزود: برای رسیدن به باشگاه شیشه سمت راست را پایین داده بودم تا آدرس بپرسم و فراموش کرده بودم که شیشه را بالا بکشم. طبق عادت کیفم روی صندلی جلو بود که به باشگاه فرمانیه رسیدم.

 

پریناز ایزدیار ادامه داد: منتظر نشسته بودم که دیدم یک نفر از پشت به ماشین نزیک می شود فکر کردم دوستم است چون تاریک بود و دقتم را پایین آورده بود. در یک لحظه جوانی از شیشه تا کمر خود را داخل خودرو کرد کیفم را قاپید. کیف را گرفتم ولی آن جوان یک مشت به من زد و کیف را با خودش برد.

 

پریناز ایزدیار در حالی که ترسیده بود، گفت: دزدها دو نفر بودن فردی که کیفم را دزدید کمی آن طرفتر سوار ترک یک موتورسوار شد و خیابان یک طرفه را با سرعت طی کردند.

 

به گزارش سماتک، چندی پیش دزدان کیف پریناز ایزدیار – بازیگر زن – بازداشت شدند، اما به گفته خود وی نه از کیف خبری شد و نه از مدارک که داخل کیف بود.

 

مطالب مرتبط :

زندگی سالم و زیبایی به سبک پریناز ایزدیار بازیگر ایرانی + تصاویر

پریناز ایزدیار 12 کیلو وزن کم کرده است!

عکس های بدون آرایش پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون

عکس های پریناز ایزدیار در سالن زیبایی مریم سلطانی

مدل مانتو های تابستانی پریناز ایزدیار بازیگر ایرانی

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب