داستان جالب ازدواج شقایق دهقان با مهراب قاسم‌ خانی

داستان جالب ازدواج شقایق دهقان با مهراب قاسم‌ خانی

داستان جالب ازدواج شقایق دهقان با مهراب قاسم‌خانی

شقایق دهقان یکی از بازیگران زن تلویزیون در زمینه طنز در ایران می باشد و  مهراب قاسم‌خانی نویسنده و طراح صحنه در تلویزیون ایران می باشد ایشان دو زوج هنری در عرصه سینما هستند داستان ازدواج جالبی این دو زوج هنری با هم دارند که شقایق دهقان در مصاحبه ای برای مان تعریف کردند شقایق دهقان در سریال شبهای برره به کارگردانی مهران مدیری به اوج شهرت و محبوبت دست یاقت او بسیار در کار طنز حرفه ای می باشد در ادامه جزئیات داستان جالب ازدواج شقایق دهقان با مهراب قاسم‌خانی را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

مهراب قاسم‌خانی در صفحه اینستاگرام خود، تولد شقایق دهقان، همسرش را تبریک گفت.

 

نحوه آشنایی و ازدواج شقایق دهقان با همسرش مهراب قاسم خانی

این نویسنده در پیام تبریک خود آورده است: «من و شقایق اولین بار همدیگه رو جلوى در جام جم دیدیم. فکر کنم سال هفتاد و نه بود. دعوت شده بودم براى عضویت در گروه نویسندگان یه کار کودک براى شبکه جام جم. جلوى در سازمان قرار گذاشته بودیم که بریم جلسه براى شروع کار و تهیه کننده همون جا من و شقایق رو به هم معرفى کرد و فهمیدم که قراره اون هم یکى از نویسندگان مجموعه باشه.

 

شقایق اون زمان هم بازیگر بود و هم مجرى و هم نویسنده و به خاطر برنامه هایى که اجرا می کرد زیاد وارد سازمان شده بود، ولى من بار اولم بود که میخواستم برم اون تو… بعداً شقایق برام تعریف کرد که بهت نگاه کردم و گفتم این پسره مسخره سوسول دیگه کیه و چرا فکر کرده با این سر و وضع راهش میدن توى سازمان. اون موقع من موهام خیلى بلند بود و می‌بستمشون و یه تى شرت آستین کوتاه تنم بود و یه گردنبند مینداختم که یه ناخن‌بُر ازش آویزون بود و اون روز یه شلوار جین تنگ و یه سندل هم پام بود و اصلاً خبر نداشتم که همه شرایطى رو که باعث میشه حراست اجازه نده یه نفر پاش رو بذاره توى جام جم، یه جا با هم دارم. خلاصه که شقایق با پوزخند و اطمینان از این که من رو راه نمیدن از در خواهران وارد سازمان شد و چشاش گرد شد، چون دید من قبل از اون داخل سازمان شدم و منتظر وایستادم..

 

راستش هنوزم نمیدونیم که واسه چى اون روز منو راه دادن داخل. نه من کسى رو میشناختم، نه کسى من رو میشناخت… اینایى هم که گفتم هیچ معنى خاصى نداشت و نشونه هیچى نبود چون سال هشتاد و دو تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم.

 

فقط خواستم خاطره اولین دیدارمون رو تعریف کنم که بعدش بگم همسر جان تولد مبارک و ممنون از همه این سالهاى پر از دوستى و عشق.»

داستان جالب ازدواج شقایق دهقان با مهراب قاسم‌ خانی

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب