نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دختر بهاره رهنما به کشور دیگری مهاجرت کرد + تصاویر

دختر بهاره رهنما به کشور دیگری مهاجرت کرد + تصاویر

دختر بهاره رهنما به کشور دیگری مهاجرت کرد!

بهاره رهنما یکی از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون می باشد بهاره رهنما در فیلم سینمایی افعی به شهرت دست یافت و با یک فیلم نامه نویس سینما ازدواج کرد که حاصل ازدواجشان یک دختر می باشد دختر بهاره رهنما برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است و بهاره رهنما از جدایی دخترش ناراحت و دلتنگ می باشد او به تازگی در صفحه اینستاگرام خود پستی گذاشته که از دوری دخترش می گوید در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از دختر بهاره رهنما به کشور دیگری مهاجرت کرد را خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

بهاره رهنما

بهاره رهنما با انتشار عکس زیر نوشت : بهم دلداري ميدهند،كه عصر ،عصر ارتباطات است، ايمو وايبر ،واتس اپ و چه و چه و چه ، جوابتان را ميدهم:

 

من وقتي به عالم مدرنيته ايمان مياورم كه هر روز روزي سه بار لااقل حس لمس دست ها و بو كردن بوي تن و موهايش را به من پس بدهد، وگرنه همه چيز جز نبودنش مجاز است و دروغ و خيال! آي داشمند ها اگر مي توانيد فكري براي حس لمس دست ها و شنيدن بوي موهايش بكنيد!

 

پي نوشت: از همه مادرهايي كه اين پست رو ميخونن تقاضا ميكنم بچه هاي غريب و مهاجر ما رو دعا كنن و به همه مادرهاي جوون توصيه ميكنم لحظه لحظه حس دست ها و بوي موهاي دلبندتون رو غنيمت بدونين كه سخت زود ميگذره،انگار همين ديروز بود كه حتي براي فرستادنش به مهد كودك مردد بودم و سالها دنبال مدرسه هايي ميگشتم كه پنجشنبه ها تعطيل باشد ، با زمان اما نتوانستم بجنگم ، سفرت سلامت دخترك روياهاي كودكي من،..
“هنوز هم نگران نازكي بي اندازه انگشتان ظريفت هستم،هنوز و هميشه” …

 

دختر بهاره رهنما به کشور دیگری مهاجرت کرد + تصاویر

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما (زاده ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. او لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته‌است. همسر او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.

دختر بهاره رهنما به کشور دیگری مهاجرت کرد + تصاویر

 

منبع:persianv.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب