hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

درآمد 30 میلیونی رامبد جوان از هر شب اجرای خندوانه

درآمد 30 میلیونی رامبد جوان از هر شب اجرای خندوانه

دستمزد رامبد جوان برای اجرای برنامه خندوانه

 

درآمد 30 میلیونی رامبد جوان از هر شب اجرای خندوانه به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است. آیا رامبد جوان برای هز شب اجرای برنامه خندوانه مبلغ 30 میلیون تومان دستمزد می گیرد؟

 

رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه» در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه‌ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد 30 میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنامه‌ای با شیطنت‌هایش روی من زوم کرده که ترجیح می‌دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف‌های آنها بی‌پایه و اساس است و دروغ مطلق.

 

وی افزود: قراردادهای من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه‌ای است و چنین رقم‌هایی که در مورد دستمزد من بیان می‌شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم‌هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی‌کند.

 

جوان در ادامه به تولید فصل چهارم «خندوانه» اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول تدوین قسمت‌های پایانی فصل سوم هستیم و پس از آن روی فصل چهارم تمرکز خواهیم کرد. در فصل چهارم با تغییر دکور و آیتم‌های جدیدی روبه رو خواهیم شد و سعی می‌کنیم تمام مواردی که توانست مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد را پوشش بیشتری دهیم.

 

وی در مورد لباهنگ مردمی اظهار داشت: در مورد لباهنگ مردمی هم صحبت‌هایی شده و دوست داریم که در فصل جدید آن را عملی کنیم که آن هم بستگی به موافقت شبکه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: «خندوانه» تا پایان هفته آینده پخش می‌شود و بعد از پایان محرم و صفر با فصل جدید مهمان خانه‌های مردم خواهد شد.

 

درآمد 30 میلیونی رامبد جوان از هر شب اجرای خندوانه

 

منبع: yjc.ir

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب