لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس پالاس تهران (فیلم)

رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس پالاس تهران (فیلم)

رقص مهران مدیری در کنسرت

رقص آذری مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس تهران که در روزهای اخیر در این هتل 5 ستاره در حال برگزاری است را در این بخش از سایت سماتک قرار داده ایم. فیلم رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس پالاس تهران بسیار جذاب و دیدنی است که نخستین کنسرت مدیری در هتل اسپیناس روز 28 مرداد 98 بوده است. رقص مهران مدیری در کنسرتش که در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شده است به سبک آذربایجانی بوده و هواداران او در سالن بسیار از وی تقدیر و تشکر کردند.

رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس پالاس تهران (فیلم)

فیلم رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس

کلیپ رقص مهران مدیری در کنسرت که همراه با خوانندگی او نیز بود به نوازندگی سامان احتشامی در برخی از شب های تابستان 98 در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران که در منطقه سعادت آباد واقع شده است برگزار شد. مهران مدیری خواننده و بازیگر سرشناس ایرانی است که در سال های اخیر در تیتراژ سریال هایی که به کارگردانی خودش بوده است خوانندگی کرده است و سامان احتشامی از مهمترین نوازندگان وی در کنسرت مهران مدیری در هتل اسپیناس تهران است. مدیری که تاکنون تک آهنگ های زیادی را خوانده است در روز بیست و هشتم مرداد ماه تمامی تک آهنگ های خود را به صورت آلبوم آهنگ های مهران مدیری اجرا کرد.

 


حتما ببینید: کنسرت مهران مدیری در هتل اسپیناس پالاس تهران + فیلم کامل


 

رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس پالاس تهران (فیلم)

کلیپ رقص آذری مهران مدیری در کنسرت

فیلم رقصیدن مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس در پایان این پست آورده شده است که طبق درخواست شما کاربر گرامی با کیفیت فول اچ دی منتشر گردیده که امیدواریم از فیلم رقص مهران مدیری در کنسرت خودش، لذت ببرید. در بسیاری از سالن های برگزاری کنسرت مهران مدیری با انجام برخی از کارهای طنز سعی در شاد کردن دل هواداران خود دارد که تاکنون موفق عمل کرده است. کلیپ رقص آذری مهران مدیری در یکی از جدیدترین کنسرت هایش که همراه با خوانندگی وی بوده ساعات گذشته در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. مهران مدیری خواننده خوش صدا و خوش چهره ایرانی در یکی از بهترین مناطق تهران زندگی می کند که به گفته خودش دوست دارد تمام مردم همیشه شاد و خوشحال باشند. فیلم رقص مهران مدیری در کنسرت هتل اسپیناس تهران را در ادامه با هم می بینیم.

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب