نیم نگاهی به گذشته

ستارگان زن سینما ایران که نمی خواهند ازدواج کنند

ستارگان زن سینما ایران که نمی خواهند ازدواج کنند

ستارگان زن سینما ایران که نمی خواهند ازدواج کنند

 

یکی از آثار شغل بازیگری برای بازیگران زن و مرد، طولانی شدن سن ازدواج است. حال برخی اوقات کسانی هم هستند که دیگر میلی برای ازدواج و بچه دار شدن ندارند. در ادامه اسامی برخی از زنان سینمای ایران را با این وضعیت آورده ایم.

 

بازیگران زنی در کشور ما بخاطر دلایل متلف از جمله حفظ شغل بازیگری خود از بچه دار شدن اجتناب نموده اند .

 

 به معرفی چند هنرپیشه بسیار معروف سینما و تلویزیون میپردازیم که تصمیم گرفته اند مادر نشوند و بچه دار نگردند !! معروف ترین بازیگرانی که بچه دار نشده اند را بشناسید.

 

برخی از بازیگران زن سینمای ایران هنوز ازدواج نکرده اند و طعم مادر شدن را نچشیده اند. آن ها زندگی و ازدواج را با نگاه خودشان می سنجند.

 

چرا ستاره‌های زن ایرانی تمایلی برای مادر شدن ندارند و از کنار این حس بزرگ به راحتی می‌گذرند. شاید تنها از میان ستاره‌های چند دهه اخیر «لیلا حاتمی» مادر شد آن هم برای دومین بار و همچنین مهنازافشار نشان دادند که مادر شدن هیچ تعارضی با سوپراستار شدن ندارد.

 

اما در اکثر کشورهای دنیا ستاره‌های زن‌ در اوج شهرت و محبوبیت‌شان نیز مادر می‌شوند و حتی چندقلو به دنیا می‌آورند. زیرا معتقدند مادر شدن انگیزه آنها را برای موفقیت،دوچندان می‌کند.

 

حال این‌که در ذهن بازیگرهای زن ما چه می‌گذرد که ترجیح می‌دهند دنیای بدون بچه را برای خودشان انتخاب کنند.

 

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی، بدون تردید یکی از مشهورترین بازیگران زن سینمای ایران بعد از انقلاب محسوب می‌شود. ستاره صورت سنگی که در آستانه 45 سالگی قرار دارد، تا به امروز طعم مادر شدن را نچشیده و ظاهرا بعید هم به نظر می‌رسد که بخواهد مادر شود.

 

نیکی کریمی

شاید باور کردنش سخت به نظر برسد و با خودتان بگویید زمان چقدر زود می‌گذرد اما نیکی کریمی «عروس» سینمای ایران این روزها در آستانه چهل و شش سالگی قرار دارد.

 

ظاهرا در میان شلوغی کارهایش اعم از بازیگری، کارگردانی و ترجمه، فرصتی برای بچه‌دار شدن نداشته است.نیکی کریمی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید چرا تا کنون ازدواج نکرده و بچه‌دار نشده است، گفت: این سوال‌ها به دور از نزاکت است. دوست ندارم دیگران به مسائل شخصی‌ام بپردازند.

 

ماهایا پطروسیان

ستاره دهه هفتاد سینمای ایران «ماهایا پطروسیان» هم جزو ستارگانی است که زندگی مشترکش دستخوش حوادثی شده و در نهایت منجر به جدایی‌اش شده است.

 

ماهایا از این‌که بخواهد بی‌پروا راجع به زندگی شخصی‌اش حرف بزند هیچ‌گاه واهمه نداشته است.

 

ماهایا پطروسیان 46 ساله درباره این‌که چرا تا کنون مادر نشده است گفت: زندگی ستاره‌های زن در ایران مصائب خودش را دارد.

 

شما برای این‌که یک فرزند خوب داشته باشید، بایدبه دنبال یک شریک زندگی مناسب که از هر جهت با شما هم‌فکر باشد بگردید. واقعیتش این است که من تا به امروز فردی را پیدا نکردم که برای فرزندم پدر شایسته‌ای باشد.

 

مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی که با سریال همسران تا سر حد یک ستاره مشهور شد، تصمیم گرفت زندگی مجردی را برای خودش انتخاب کند.

 

او می‌گوید: من همیشه آدم کمال‌طلبی بودم ودوست داشتم همه چیز را یا به صورت کامل داشته باشم یا اصلا نداشته باشم. در انتخاب همسر هم همین‌طور بودم.

 

دلم می‌خواست همسرم بهترین باشد. از آن‌جا که بهترین وجود ندارد، من تنها ماندم، ریسک مادر نشدن را پذیرفتم و سرنوشت تنها بودن را برای خودم انتخاب کردم. مهرانه مهین ترابی 60 سال سن دارد.

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران معروف که خواهر و بردار دوقلو دارند

عایشه گل گونای بازیگر زن ترکیه + بیوگرافی

تصاویر بازیگران و سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی

عکس های بازیگران ترکی سریال هرگز تسلیم نمی شوم

حاشیه های زندگی بازیگران در هفته پایانی آبان

جدیدترین مطالب