نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

شهاب حسینی در جشنواره کن اشک ترانه علیدوستی را درآورد (عکس)

شهاب حسینی در جشنواره کن اشک ترانه علیدوستی را درآورد (عکس)

شهاب حسینی در جشنواره کن اشک ترانه علیدوستی را درآورد

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی که به تازگی باهم به جشنواره فیلم کن رفته بودند سوژه جنجالی رسانه ها شدند. ترانه علیدوستی بخاطر اینکه شهاب حسینی جایزه نخل طلا هدیه گرفته بود اشک هایش به بیرون ریخت.

 

بازی در فیلم «فروشنده» جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را برای شهاب حسینی به ارمغان آورد. به گزارش سماتک حسینی با دریافت این جایزه تبدیل به اولین بازیگر ایرانی شد که نخل طلای بهترین بازیگر مرد کن را از آن خود می‌کند.

 

بازیگر «جدایی نادر از سیمین» هنگام دریافت جایزه‌اش گفت: «خدا را به خاطر این شبی که در زندگی به من هدیه کرد، سپاس می‌گویم. مطمئنم که روح پدرم الان از بهشت این صحنه را نگاه می‌کند، امیدوارم که شاد باشد.»

 

او ضمن تشکر از جشنواره کن و هیئت‌داوران جشنواره، از اعتماد دوباره اصغر فرهادی به خودش قدردانی کرد. پس از آن نوبت به تشکر از گروه سازنده فیلم و به ویژه ترانه علیدوستی رسید. شهاب حسینی از انرژی‌های خوب ترانه علیدوستی گفت.

 

ترانه علیدوستی هنگام اهدای جایزه به شهاب حسینی از خوشحالی بسیار می‌گریست. برنده نخل طلای بهترین بازیگر مرد جشنواره کن در پایان جایزه خود را به مردم ایران تقدیم کرد.

جدیدترین مطالب