شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت + تصاویر

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت + تصاویر

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت

شکیرا یکی از  خواننده، ترانه سرا، مدل، رقصنده، تهیه کننده و طراح رقص معروف کلمبیایی می باشد که به تازگی از عشق خود جدا شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: برای اولین بار سال گذشته بود که وقتی برخی از هواداران جرارد پیکه را تنها در خیابان دیدند به فکر احتمال جدایی او از همسر خواننده اش افتادند ، از قرار معلوم تکرار تنها دیده شدن او در انظار عمومی کمی شک برانگیز شده بود که موضوع جدایی شکیرا و پیکه مطرح شد.

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت + تصاویر

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت

 

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت ولی در مهمانی ها و مجالس به کسی نگفتهاست که از همسرش جدا شده است این زوج هالیوودی عاشق هم شده بودند شکیرا رسما از همسرش جدا نشده است ولی خبر گزاریها اعلام نموده اند که این زوج جدا از هم زندگی می نمایند .

 

حدس و گمان هایی در مورد جدایی شکیرا و جرارد پیکه

شایعات مختلفی درباره جرارد پیکه و همسرش شکیرا به گوش می رسد که براساس آنها مدتی است که ازهم جدا شده اند اما هنوز برای حفظ ظاهر با هم در مراسم و مجالس حاضر می شود . این خبر که توسط وب سایت های انتشار اخبار روز سلبریتی ها با عنوان نامطمئن و در هاله ای از ابهام بیان شده است به هیچ وجه تا به امروز تایید نشده .

 

این دو سلبریتی با دیدن عکسهایی که لوگوی جدایی و تنهایی روی آن حک شده بود هیچ عکس العملی نشان نداده اند تا شک و شبهه ها پایان یابد برای همین نمی توان در این مورد مطمئن بود.

 

بر اساس گزارش celebdirtylaundry دیگر تعهدی به هم ندارند و وجه مشترک آنها اکنون فقط دو پسرشان است که به هم قول داده اند با کمک یکدیگر آنها را بزرگ کنند.

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت + تصاویر

شکیرا از همسرش پیکه طلاق گرفت

 

و در جای دیگر در میان مصاحبه ای از شکیرا این صحبت به چشم می خورد که :جرارد به دلیل شغلی که دارد اکثر اوقات در اردو و تمرین به سر می برد برای همین گاهی من مجبور هستم به تنهایی برای انجام کارها به بیرون از خانه بروم و این دلیل مناسبی برای انتشار این خبر نیست. البته خانم خواننده هالیوودی با این جمله نه مسئله جدایی اش از پیکه را تایید و نه رد کرد .

 

در آخر باید بگوییم که بعد از بررسی دهها وب سایت معتبر مربوط به سلبریتی ها هیچ خبر قطعی در مورد جدایی شکیرا و جرارد پیکه هنوز منتشر نشده است و همچنان عنوان طلاق انها با شک و تردید همراه است.

جدیدترین مطالب