نیم نگاهی به گذشته

شیلا خداداد دومین فرزندش را بدنیا آورد + تصاویر

شیلا خداداد دومین فرزندش را بدنیا آورد + تصاویر

شیلا خداداد دومین فرزندش را بدنیا آورد

شیلا خداداد در صفحه اینستاگرام خود عکس نوزادی را گذاشته و نوشت خدا رو شکر چهار تا شدیم این خبر در فضای مجاری جنجال برانگیز شد هنوز مشخص نیست فرزند دوم شیلا خداداد دختر است یا پسر فرزند اول شیلا پسر می باشد که خیلی شبیه به پدرش است و خیلی ازبه دنیا آمدن فرزند دومش خوشحال میباشد شیلا خداداد یکی از بهترین بازیگران زن در ایران می باشد در ادامه شیلا خداداد دومین فرزندش را بدنیا آورد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

شیلا خداداد با انتشار عکس خبر بدنیا آمدن فرزند دومش را رسانه ای کرد. وی با انتشار عکس زیر نوشت : تولد زیباترین هدیه خداوند است که مانند سروشی روح بخش به زندگی نور امید مى دمد خدایا سپاس از هدیه زیبایت، شدیم چهارتا ….

 

عکس دختر تازه بدنیا آمده شیلا خداداد

شیلا خداداد دومین فرزندش را بدنیا آورد + تصاویر

تولد فرزند دوم در خارج یا ایران ؟!

این دومین فرزند شیلا خداداد و همسرش دکتر فرزین سرکارات می باشد، فرزند اول آنها پسری زیبا بنام سامیار بود، تولد وی در آمریکا مدتی برای این بازیگر حاشیه آفرین شد، هنوز مشخص نیست این فرزند دوم که احتمالا با گل به سرش دختر می باشد در ایران بدنیا امده یا خیر.

 

واکنش به حاشیه های تولد اولین فرزند

خداداد در مورد تولد اولین فرزندش در آمریکا گفته بود : دلم خواست پسرم در امریکا به دنیا بیاید، دوست داشتم پسرم بدون اینکه بخواهد ویزا بگیرد بتواند به جاهای مختلف دنیا سفر کند.

شیلا خداداد دومین فرزندش را بدنیا آورد + تصاویر

بیوگرافی همسر و شیلا خداداد

شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران بازیگر است و تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس در رشته شیمی محض در دانشگاه اسلامی واحد تهران شمال ادامه داده است. به گزارش سماتک همسرش دکتر فرزین سرکارات از پزشکان مجرب زیبایی می باشد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب