نیم نگاهی به گذشته

طلاق ترانه علیدوستی شایعه است یا واقعیت؟

طلاق ترانه علیدوستی شایعه است یا واقعیت؟

شایعه طلاق ترانه علیدوستی این روزها خبرساز شد

 

طلاق ترانه علیدوستی شایعه است یا واقعیت؟ بی تردید حفظ حریم خصوصی انسانها جز وظایف تک تک افراد میباشد و در این میان فرقی نمی‌کند که شما حافظ حریم شخصی مشهور باشید یا شخصی بدون شهرت.البته که دانستن مطالبی از زندگی شخصی هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران و در کل افراد معروف در هر جامعه‌ای خوشایند بسیاری از افراد است. ولی این دلیلی برسواستفاده از مطالب زندگی شخصی آنها نمی‌شود.در آخرین هتک حرمت به حریم شخصی هنرمندان همین بس که مطالبی دال بر جدایی ترانه علیدوستی از همسرش پخش شده که این هنرمند کمتر به حاشیه رفته را در چالشی بزرگ قرار داده اند.برای اطلاع بیشتر به مطالب زیر مراجعه کنید.

طلاق ترانه علیدوستی شایعه است یا واقعیت؟

عید نیست که در پی مساله تتو دست‌هایش و حرف‌هایی که در دفاع از فمنیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند.

 

در ماه‌های قبل از ازدواجش نیز شایعه اینکه ترانه قصد دارد با م.ح ازدواج کند بر سر زبان‌ها افتاد و اکنون نیز برخی دلیل او برای جدایی از همسرش رجوع به م.ح می‌دانند!

 

این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی‌حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده!

 

ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده بود و گفت:

 

چند هفته‌ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالا بلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه‌ها منتشر شده است.

 

این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم‌آور و نویسنده‌اش درباره شخصی‌ترین وجوه زندگی من، از جمله نوحه‌سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگ‌تر است.

 

به هرحال باید دید این شایعه چه زمان از طرف ترانه علیدوستی تایید یا رد خواهد شد!

 

طلاق ترانه علیدوستی شایعه است یا واقعیت؟

جدیدترین مطالب