لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

علت لاغری مهران غفوریان | مهران غفوریان چگونه لاغر شد

علت لاغری مهران غفوریان | مهران غفوریان چگونه لاغر شد

علت لاغری مهران غفوریان

لاغری مهران غفوریان بازیگر طناز سینما و تلویزیون ایران که به تازگی مجری برنامه اعجوبه ها شده است بسیار مشهود است. چگونگی لاغری مهران غفوریان از زبان این بازیگر شنیدنی است و در این بخش از سایت سماتک علت لاغری مهران غفوریان بازیگر و مجری طنز که اکنون در کانادا است را بیان خواهیم کرد. در ابتدا باید بدانید که وی به تازگی 45 ساله شده است و در کنار دخترش هانا و همسرش آرزو زندگی خوبی را می گذراند. حال می خواهیم بدانیم که مهران غفوریان چگونه لاغر شد؟ آقای بازیگر سال گذشته به دلیل مشکل پا مجبور به جراحی زانو شد که پزشکان بعد از این عمل جراحی سنگین به وی گفتند که باید به سرعت وزن خود را کاهش دهد. شاید امروز اگر شما آقای غفوریان بازیگر را ببینید نتوانید به راحتی او را بشناسید مگر اینکه بیشتر دقت کنید.

علت لاغری مهران غفوریان | مهران غفوریان چگونه لاغر شد

مهران غفوریان چگونه لاغر شد

چگونگی لاغر شدن مهران غفوریان بازیگر به درخواست پزشک معالج وی باز می گردد که گفته بود برای حفظ سلامت پاهایت باید به سرعت وزن خود را کاهش دهی و این دلیل محکمی شد برای آقای بازیگر که به دنبال راههای کاهش وزن سریع برود. اینکه مهران غفوریان چگونه لاغر شد رازی است که در این مقاله بیان کرده ایم. او می گوید بخاطر اینکه دخترم بابای سالمی داشته باشد از خوردن غذاهای خوشمزه که یکی از آنها ماکارونی است اجتناب کردم و بیشتر از یک سال است که ولع غذا را از خودم دور کردم. او خاطر نشان کرده است که از یک سال قبل تا به امروز در حدود 35 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده است تا به سلامتی کامل پاهایش دست یابد. چهره مهران غفوریان بعد از لاغری بسیار جوان تر شده است و وی به تازگی همراه با آرزو همسرش به کانادا رفته اند.

 


حتما بخوانید: راز لاغری مهران غفوریان


 

علت لاغری مهران غفوریان | مهران غفوریان چگونه لاغر شد

چگونگی لاغری مهران غفوریان

راز زیبایی اندام و چگونگی لاغری مهران غفوریان رژیم سخت او بود که گرفته است و حالا طرفداران خود را شوکه کرده که با دیدن عکس های جدید مهران غفوریان بعد از لاغری قطعا شما هم تعجب خواهید کرد. او به دلیل تعویض کشکک زانو تصمیم گرفت به سرعت به دنبال رژیم غذایی برود و حالا در سن 45 سالگی توانسته است در حدود چهل کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد. پزشک مهران غفوریان در مورد چگونگی لاغر شدن آقای بازیگر گفته است که ایشان تحت یک رژیم غذایی تایید شده بوده اند و اکنون به لطف خدا توانسته اند کاهش وزن زیادی را تجربه کنند. مهران می گوید به خاطر درد پا که بسیار شدید بود تن به عمل جراحی دادم و بعد از عمل تصمیم گرفتم به خاطر همسر و دخترم هانا وزنم را کم کنم. او می گوید مفصل پای من آسیب دیده بود که با جراحی بهبود پیدا کرده است اما راز سالم شدن کامل پای من در کاهش وزن است.

 

آرزو همسر مهران غفوریان با انتشار عکس جدیدی از مهران غفوریان بعد از لاغر شدن در پیج اینستاگرام خود نوشت:

سه ماهگی عشق بابا

 

علت لاغری مهران غفوریان را در این بخش از سایت سماتک توضیح دادیم و شما بادید کننده عزیز با کم و کیف اینکه مهران غفوریان چگونه لاغر شد آشنا شدید. همچنین در مقاله ای دیگر راز لاغر شدن این بازیگر محبوب را بیان خواهیم کرد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب