علت مرگ ماه چهره خلیلی | ماه چهره خلیلی چرا درگذشت

علت مرگ ماه چهره خلیلی | ماه چهره خلیلی چرا درگذشت

علت مرگ ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی چرا درگذشت؟ ماه چهره خلیلی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران صبح امروز در لندن درگذشت و علت مرگ ماه چهره خلیلی سرطان کبد ذکر شده است. علت فوت ماه چهره خلیلی توسط همسرش بیان شده است و این بانوی هنرمند یک پسر داشته است و در شهر لندن در کشور انگلستان زندگی می کردند. او سرانجام در تاریخ 17 مرداد 1399 در یکی از بیمارستان های انگلستان به دلیل عارضه کبدی دار فانی را وداع گفت. ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی در یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند.

علت مرگ ماه چهره خلیلی | ماه چهره خلیلی چرا درگذشت

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌ اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه خواستگاری از او را می گیرد. یک بار ابراهیم اشرفی در کیش تصمیم می گیرد در زیر آب از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند که این اتفاق نمی افتد. چند مرتبه دیگر برنامه ریزی میکند و باز هم اتفاقاتی منجر به آماده نشدن فضای لازم برای خواستگاری میشود .

 

در پایان بصورت خیلی پیش بینی نشده و ساده حلقه را به ماه چهره خلیلی میدهد و میگوید دیگر نمی توانم صبر کنم با من ازدواج می کنی ؟! ماه چهره در جواب خواستگاری وی میگوید :هیچ چیز برایم خوشحال کننده تر از این نیست که همسر تو باشم! علت مرگ ماه چهره خلیلی سرطان بدخیم کبد بوده است و پزشکان انگلیسی نتوانستند هیچ کاری برای زنده ماندن خانم بازیگر انجام دهند.

علت مرگ ماه چهره خلیلی | ماه چهره خلیلی چرا درگذشت

ماه چهره خلیلی چرا درگذشت

علت مرگ ماه چهره خلیلی توسط پزشکان سرطان کبد بیان شده است و در حدود یکسال به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان شهر لندن بستری بود. او از بازیگران زن معروف ایرانی بود که در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی بسیاری ایفای نقش کرده بود. حاصل ازدواج ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی پسری به اسم پرواز می باشد.

علت مرگ ماه چهره خلیلی | ماه چهره خلیلی چرا درگذشت

ماه چهره خلیلی کیست

ماه چهره خلیلی متولد 25 دی 1355 در تهران بازیگر اهل ایران است، وی فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در Method School لندن گذرانده است. او نوهٔ دختریِ پروین سلیمانی است. در تاریخ 17 مردادماه 1399 پرستو صالحی، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از درگذشت ماه چهره خلیلی هنرمند محبوب ایرانی خبر داد. ماه چهره خلیلی سرطان کبد داشته است و وقتی برای درمان به لندن  رفته بود در بیمارستان فوت کرد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب