قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست + فیلم

علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست + فیلم

علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست

هانیه توسلی ممنوع التصویر شدن خود در تلویزیون را اعلام نکرده است و اگر می خواهید بدانید که علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست و چرا خانم توسلی بازیگر ممنوع التصویر شده است در ادامه این بخش از سایت سماتک با ما همراه باشید. به گزارش سماتک به نقل از مدیر روابط عمومی شرکت سینمایی خانه فیلم و پخش کننده فیلم سینمایی ایده اصلی از علت ممنوع التصویری هانیه توسلی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد. علت ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران به دلیل بازی در فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی بوده است و صحنه هایی از این فیلم سینمایی پرطرفدار حذف شده است. فیلم ایده اصلی به تهیه کنندگی آزیتا موگویی ساخته شده است که کارگردان آن هم خودش بوده است و در حال حاضر از سینماهای سراسر کشور در حال اکران است. بازی هانیه توسلی در فیلم ایده اصلی مهمترین علت ممنوع التصویری هانیه توسلی در سال 98 بوده است و این فیلم در تاریخ شانزدهم مرداد سال 1398 در سینماهای تهران و شهرستان ها اکران شد.

علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست + فیلم

علت اصلی ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی

پیام نیک فرد مدیر روابط عمومی شرکت سینمایی خانه فیلم با اشاره به پخش نشدن تیزرهای فیلم سینمایی ایده اصلی از شبکه های سیما خاطر نشان کردند که بعد از آماده شدن تیزرهای فیلم ایده اصلی به کارگردانی خانم موگویی، آن را به شبکه های سیما ارائه کردیم اما به ما اعلام شد که باید بخش هایی از فیلم ایده اصلی که هانیه توسلی در آن حضور دارد، حذف شود. همچنین با اعلام این خبر به آقای نیک فرد پس از ساعاتی خبر ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی به علت بازی در فیلم ایده اصلی منتشر شد.

علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست + فیلم

علت ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی را در بالا خواندید و باید بدانید که وی متولد 14 خرداد 58 بوده و در شهر همدان به دنیا آمده است، خانوم توسلی بازیگر در سال 79 با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی غریبه برای نخستین بار از قاب تلویزیون دیده شد و همچنین در سال 1380 با ایفای نقش در فیلم شام آخر تجربه نخستین حضور در سینما را نیز بدست آورد.

 


حتما ببینید: عکس های لو رفته از هانیه توسلی و خواهرانش


 

علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست + فیلم

چرا هانیه توسلی ممنوع التصویر شد

حال که فهمیدید علت ممنوع التصویری هانیه توسلی چیست باید بدانید که این بازیگر سینما در ماه رمضان سال 96 با ایفای نقش در سریال میوه ممنوعه توانست به اوج شهرت برسد و از آن زمان به بعد ایفای نقش در بهترین فیلم های سینمایی ایرانی به وی پیشنهاد می گردد. سرانجام در مرداد ماه 98 خانم هانیه توسلی ممنوع التصویر شدن و رسما اعلام شده است که تا اطلاع ثانوی پخش صدا و تصویر هانیه توسلی در تلویزیون ممنوع است. در پایان می توانید تیزر فیلم ایده اصلی با بازی هانیه توسلی بازیگر ممنوع التصویر صدا و سیما را مشاهده کنید.

برچسب‌ها:

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب