لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

فیلم جدید از صدف طاهریان که لو رفت!

فیلم جدید از صدف طاهریان که لو رفت!

فیلمی جدید با بازی صدف طاهریان 

صدف طاهریان یکی از همان بازیگرانی که ایران را برای پیشرفت خودش مناسب نمیدانست و شبکه ی جم پیوست با بازی در فیلمی که هنوز به مرحله ی اجرا در نیامده بود، بر سر زبان ها افتاده است. این فیلم که نوعی سریال شبکه خانگی است، با وجود اینکه هنوز اجرا نشده ولی نسخه اچ دی این فیلم در اینترنت قابل دانلود میباشد.

 

چند روزی است که یکی از فیلمهای صدف طاهریان بازیگر مهاجرت کرده به جم، که برای شبکه خانگی تولید شده بود اما در این مدیوم توزیع نشده بود، در فضای مجازی قابل دانلود است.

 

جالبتر اینجاست که نسخه ای اچ.دی HD از این فیلم از یکی از شبکه های ماهواره ای سربرآورده و چندین بار روی آنتن رفته است.

 

این فیلم که “موارد مشکوک” نام دارد توسط کارگردانی به نام محسن توکلی ساخته شده است؛ کارگردانی که به زودی فیلمی از او با نام “این زن حقش را میخواهد” هم در سینماها اکران خواهد شد.

 

رضا رویگری، پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ‌شاهی، مونا فرجاد، ثنا حاجی‌زاده و مهدی مقدم خواننده ایرانی دیگر بازیگران این فیلم هستند و تهیه کنندگی اثر را هم اصغر پورهاجریان برعهده داشته است؛ چهره ای که سابقه سالها فعالیت در حیطه طراحی جلوه های ویژه میدانی داشته است.

 

“موارد مشکوک” البته که برخلاف نام تهیه کننده اش که پیشکسوت جلوه های ویژه است فیلمی ویژه در زمینه تصویرسازی به شمار نمی‌رود و یک محصول ویدیویی خالص است.

فیلم جدید از صدف طاهریان که لو رفت!

 

فیلم جدید از صدف طاهریان که لو رفت!

جدیدترین مطالب