قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

محمد کاسبی بازیگر در حرم امام رضا شفا پیدا کرد

محمد کاسبی بازیگر در حرم امام رضا شفا پیدا کرد

محمد کاسبی بازیگر در حرم امام رضا شفا پیدا کرد 

 

محمد کاسبی بازیگر محبوب سینما وتاتر کشورمان. جز پیشکسوتان عرصه بازیگری محبوبیت بسیاری در بین مردم دارد که با بازی در در سریال خوش رکاب بر محبوبیت خود افزود. اما طی گفت و گو با این بازیگر از عشق شدید قلبی او به امام رضا آگاه شدیم که برایمان جالب بود اما این عشق داستان زیبایی در پشتش داشت که نشان از مهر وعنایت امام رضا به این بازیگر پیشکسوت بود که باعث نجات و شفای او شده بود . در ادامه میتوانید داستان شفا گرفتن این بازیگر پیشکوت از امام رضا را بخوانید.

محمد کاسبی بازیگر در حرم امام رضا شفا پیدا کرد

محمد کاسبی بازیگر سریال های تلویزیونی محبوب «خوش رکاب» و «خوش غیرت» اظهارداشت: اینکه بارگاه ملکوتی هشتمین امام شیعیان در کشور ما قرار دارد جزء الطافی است که خداوند متعال به مردم این سرزمین دارد و همه ما شیعیان واقعی باید به این مسأله افتخار کنیم و به خود ببالیم که بارگاه امام رئوف در کشور ما قرار دارد.

 

این بازیگر پیشکسوت افزود: من اولین بار در سال ۱۳۶۲ برای بازی در فیلم سینمایی «دو چشم بی سو» مدت های طولانی را در حرم امام رضا (ع) گذراندم و درست در یک سال بعد پای چپم بیش از ۹۰ درصد از حس خود را از دست داد و وقتی پزشکان از من قطع امید کردند از خانواده ام خواستم مرا به حرم حضرتش برسانند و وقتی به حرم رفتم و زیارت کردم بلافاصله مشکل پایم حل شد و این بدان معنا است که در سال ۱۳۶۳ از امام رئوف شفا گرفتم.

 

بازیگر فیلم سینمایی «نطفه شوم» در خاتمه این گفتگو افزود: سریال «همسفر خورشید» به کارگردانی علی شاه حاتمی سومین تجربه بازیگری در آثاری با موضوع امام رضا (ع) است و با اینکه شرایط تولید این سریال بسیار سخت و دشوار بود من و سایر عوامل سریال انرژی عجیبی داشتیم و خوشبختانه به بهترین شکل این سریال به ثمر رسید؛ همچنین در فیلم سینمایی «آسمان هشتم» به کارگردانی حسن نجفی نیز همه اعضای گروه فیلمبرداری سختی حس نمی کردند و گویا امام رضا (ع) کار را برای همه آسان کرده بود.

 

وی گفت: به خود میبالم از اینکه در ۳ اثر سینمایی مرتبط با موضوع امام رضا (ع) ایفای نقش کردم و امیدوارم تا زمانی که جان در بدن دارم بتوانم در آثار سینمایی و تلویزیونی مرتبط با حضرت امام رضا (ع) حضور داشته باشم.

 

محمد کاسبی بازیگر در حرم امام رضا شفا پیدا کرد

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب