لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مرجانه گلچین مطلقه شد

مرجانه گلچین مطلقه شد

مرجانه گلچین مطلقه شد

 

مرجانه گلچین یکی از بازیگران عالی در سینما و تلویزیون در برنامه دور همی دعوت شده بود.او از همان ابتدای دوران کودکی فعالیت هنری خود را آغاز کرده بود.او علاقه بسیاری به هنر دارد.شب گذشته به برنامه دورهمی دعوت شده بود.ایشان از بهترین بازیگران طنز می باشند.

مرجانه گلچین بازیگر 48 ساله کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

 

مرجانه گلچین در دورهمی

مرجانه گلچین شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود. این بازیگر در همان ابتدا با پاسخ مهران مدیری مواجه شد که از وی پرسید چرا قصد پیر شدن ندارد؟ و در جواب مرجانه گلچین کپی کارت ملی خود را به مهران مدیری داد که با خنده حاضرین همرا شد.. سپس مهران مدیری اعلام کرد که مرجانه گلچین متولد 1347 می باشد.

 

مرجانه گلچین در ادامه از علاقه اش به بازیگری گفت و اینکه از 9 سالگی فعالیت هنری خود را آغاز کرده و با سریال آیینه به شهرت رسید. این بازیگر 48 ساله در ادامه به بیان جزئیاتی از زندگی شخصی اش پرداخت و اینکه سال 1374 آخرین فیلمش را بازی کرد و بعد از آن ازدواج کرد.

 

مرجانه گلچین ادامه داد که همسرش با بازیگری وی موافق نبوده و او نیز به خواست همسرش به مدت 10 سال بازیگری را کنار گذاشت اما سرانجام نتوانست با شرایط کنار آمده و به بار دیگر دنیای بازیگری بازگشت و از همسرش نیز جدا شد.

 

مرجانه گلچین همچنین درباره موسیقی صحبت کرد و اینکه در رشته موسیقی تحصیل کرده و دانش آموخته نوازندگی تار می باشد و گفت از داشتن خانواده ای هنرمند لذت میبرد. (نادر گلچین عموی مرجانه گلچین از خوانندگان قدیمی و صاحب سبک کشور می باشند)

 

مرجانه گلچین از مرزبندی بین بازیگران سینما و تلویزیون گلایه کرد و درخواست کرد که به بازیگران تلویزیونی نیز اعتماد شده و آنها را در فیلم های سینمایی به بازی بگیرند.

 

مرجانه گلچین در آخر اولین لباسی که با آن درمقابل دوربین دیده شد و مجموعه آثار نادر گلچین را به موزه دورهمی اهدا کرد.


مطالب مرتبط :

عکس های لو رفته مرجانه گلچین در آمریکا

مصاحبه با مرجانه گلچین بازیگر طنز سینما و تلویزیون

جدیدترین عکس های مرجانه گلچین در کنار سواحل شمال

عکسهای مرجانه گلچین در فروردین 94

جدیدترین مطالب