لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

مصاحبه جنجالی از الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق

الیکا عبدالرزاقی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران می باشد و همسرش امین زندگانی است  در سریال گم شده به کارگردانی مسعود نوابی در سال 1377 به ایفای نقش پرداخت و در همان سریال به اوج شهرت دست پیدا کرد چند روز پیش در یک مصاحبه جنجالی که الیکا عبدالرزاقی داشت در مورد طلاق بازیگران اظهار تاسف کرد و گفت اشخاصی که عاشق هم نباشند از هم جدا خواهند شد در ادامه جزئیات بیشتر به همراه تصاویری از مصاحبه جنجالی از الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

شما اوقات فراغت خود را چطور سپری می‌کنید؟

البته من اوقات فراغت کم دارم، در نتیجه باید بگویم دوست دارم این اوقات را طوری سپری کنم که سفر بروم و جاهایی که ندیده‌ام را تجربه کنم. زمان‌هایی هم که برای من اوقات فراغت محسوب می‌شود روزهایی است که سر کار نمی‌روم و فیلم‌ها و سریال‌های محبوبم را می‌بینیم و کتاب می‌خوانم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

ظاهرا شما خیلی اهل کتاب هستید. چون در یک ویدئو که به معرفی کتاب اختصاص داشت همراه با همسرتان آقای امین زندگانی نقش‌آفرینی کردید. این علاقه شما به کتاب در کجا ریشه دارد؟

 

مادر خیلی کتابخوانی داشتم. از همان بچگی به مطالعه علاقه داشتم. البته با ترتیب درست کتاب نخواندم، یعنی این طور نبوده که سیر مطالعاتی درستی داشته باشم؛ مثلا در ده سالگی تولستوی رومن رولان نخوانم. من در آن سن این کتاب‌ها را می‌خواندم. کمی زود بود. یادم هست هشت سالگی کتابی از پدرم هدیه گرفتم که نامه‌های جواهر نعل نهرو به دخترش بود. پدرم این کتاب را به من هدیه داد به این جهت که نامه‌های یک چهره مشهور به دخترش بود، اما در همان موقع آن را خواندم. بعدها در دبیرستان توانستم سلیقه‌ام را هم پیدا کنم. با این حال متفاوت می‌خوانم. مثلا برخی می‌گویند فقط رمان یا کتاب‌های تاریخی می‌خوانند، اما من متفاوت می‌خوانم. مثلا از شهر کتاب که خرید می‌کنم، مشورت می‌گیرم چون با بعضی از کتاب‌ها آشنایی ندارم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

مادر و پدرتان در قید حیات هستند؟

مادرم بله، اما پدرم وقتی ۱۱ ساله بودم در زلزله رودبار فوت کردند.

خدا رحتمتشان کند. چقدر با همسرتان وقت می‌گذرانید؟ با توجه به این‌که همسرتان همکارتان است.

 

خیلی سعی می‌کنیم با هم وقت بگذرانیم. اما شرایط کاری ما بی‌انصافی است. مثلا ۱۶ روز شب‌کاری داشتم اما امین روزکار بود. طوری بود که همدیگر را نمی‌دیدیم. اما سعی می‌کردیم همان زمان کوتاه را هم طوری مدیریت کنیم که باهم صبحانه بخوریم. وقتی هردو سر کار می‌رویم این مشکلات پیش می‌آید. من ترجیح می‌دهم نوبتی سر کار برویم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

ما خوشحالیم که شما در صلح و صفا زندگی می‌کنید متاسفانه زندگی برخی زوج‌های هنری تداوم ندارد. همین موضوع دامن می‌زند به ذهنیت علاقه‌مندان که می‌گویند زوج‌های هنری نمی‌توانند با هم زندگی کنند. به نظر شما علت این جدایی‌ها چه می‌تواند باشد؟

 

این یک اتفاق همه‌گیر است. تحمل‌ها کم شده، صبوری پایین آمده، خودخواهی‌ها زیاد شده، شرایط مالی و بسیاری مسائل دیگر هم هست. از طرفی برخی ازدواج‌ها اشتباه شکل گرفته است. خیلی‌ها برای این‌که بیشتر با هم باشند ازدواج کردند و روابط عمیقی با هم ندارند. این در کل جامعه هست اما ما جلوی چشم مردم هستیم و همه زود می‌فهمند فلان زوج جدا شدند. البته در شغل ما آسیب‌ها هم بیشتر است.

 

نظرتان درباره این همه عمل جراحی زیبایی بخصوص در مورد بازیگران زن چیست؟

وحشتناک است. ما به چهره‌های مختلف نیاز داریم. همه قرار نیست زیبا باشند. درحالی که اسمش زیبایی هم نیست، بیشتر شبیه یک چیز ترسناک است. متاسفانه اپیدمی شده است. این آدم‌ها بیشتر از جراح به روانکاو نیاز دارند تا خودشان را بیشتر دوست داشته باشند و به خودشان بیشتر احترام بگذارند. اگر بنا به این چیزها باشد من خیلی زودتر باید می‌رفتم فکم را عمل می‌کردم یا پوستم را می‌کشیدم. اما ما به هنرمند زشت هم نیاز داریم. احساس می‌کنم تعداد هنرپیشه‌هایی که نقش منفی باید بازی کنند روز به روز بیشتر می‌شود، چون دخترهای خوشگل ما کاری با صورتشان می‌کنند که باید نقش منفی بازی کنند.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

چقدر اهل شبکه‌های اجتماعی هستید؟

پیگیری می‌کنم، اما اصلا معتاد نیستم. از آن دسته آدم‌هایی نیستم که گوشی مدام کنار دستم باشد و چک کنم تلگرام و اینستاگرام چه خبر است. از طرفی خیلی ناراحت می‌شوم فرهنگ این چنینی وجود ندارد و بدون این‌که اجازه بگیرند مدام آدم را در گروه‌های مختلف اضافه می‌کنند. تنها کاری که می‌کنم این است که هر شب این گروه‌ها را پاک کنم.

 

مروری بر مصاحبه الیکا عبدالرزاقی بعد از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با امین زندگانی

 

از ازدواج من و امین تعجب کردند

وقتی خبر ازدواج من و امین زندگانی رسانه ای شد، خیلی ها از این که خبر ازدواج ما را شنیدند، تعجب کردند، شاید بخشی از موضوع به این خاطر بود که آنها فکر می کردند، من و امین به لحاظ فضای کاری از هم دور هستیم. نکته جالب اینجاست که خبر ازدواج ما درحالی رسانه ای شد که ما تازه نامزده کرده بودیم و قصد نداشتیم، این موضوع را به این زودی ها علنی کنیم و ترجیح می دادیم بدون حاشیه، این دوران را طی کنیم. مدت ها بعد از رسانه ای شدن ماجرا، در اسفند 92 ما با هم ازدواج کردیم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

حکایت آشنایی من و امین

داستان آشنایی من و امین به یک تله فیلم، بر می گردد، در آن فیلم ما نقش زن و شوهر را بازی می کردیم. بعد از بازی در آن اثر، ارتباط خانوادگی بین ما به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، متوجه شدیم لحظه به لحظه بیشتراز لحاظ حسی به هم نزدیک تریم و مسائلی بین ما وجود دارد که باعث نزدیک شدن و کنار هم قرار گرفتن ما می شود، به همین خاطر وقتی بحث نامزدی ما مطرح شد، اطرافیان ما چندان تعجب نکردند و انگار منتظر چنین اتفاقی بودند. خوشبختانه خانواده های ما از این تصمیم مان استقبال کردند.

 

فاصله من و امین از شمال تا جنوب است!!

من وامین در عین تفاهم زیادی که با یکدیگرداریم، بسیار هم متفاوت هستیم و فکر می کنم این تفاوت ها بوده که ما را به هم نزدیک کرده است! بخشی از این تفاوت هایی که من و امین داریم، از سبک زندگی متفاوت مان نشأت گرفته، من در یک خانواده شمالی بزرگ شدم و او در یک خانواده جنوبی، اما عشق و علاقه و تفاهمی که بین ما وجود دارد، باعث شده به یکدیگر فارغ از این فاصله ها نزدیک شویم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

اهل تبلیغات نیستیم

به گفته خودتان؛ من و همسرم با این که هر دو بازیگریم و از ابزار دیده شدن برخوردار هستیم و می توانیم به واسطه ازدواج مان جنجال های بیشتری را در رسانه ها بر پا کنیم،از این اتفاق حذر می کنیم، شاید بخشی از این موضوع به این خاطر بوده که من و امین به واسطه شغل و حرفه مشترکمان، کنار هم قرار نگرفتیم و این شناخت و علاقه مان بوده، که باعث کنار هم قرار گرفتن مان شده است. به همین خاطر، سعی نکردیم از ازدواج مان به عنوان یک عنصر تبلیغاتی استفاده کنیم. البته با سایر همکارانی که این کار را انجام می دهند هم، هیچ مخالفتی ندارم، اما ما ترجیح می دهیم که زندگی مشترک مان را از هیاهو دور کنیم. در این مدت هم اگر عکس مشترکی از ما در نشریات چاپ شده، لطف خود دوستان بوده و ما گامی برای این موضوع برنداشتیم.

 

الیکا کدبانو می شود

به نظرم زن در خانه به نوعی، منبع انرژی به شمار می رود و او به نوعی مدیر خانه است، که با عشق ورزی و محبتش همه اعضای خانواده را می تواند کنار هم قرار دهد. متاسفانه؛ در نسل جدید، بعضی از خانم ها نسبت به وظیفه مهمی که در خانه دارند بی اعتنا هستند و فکر می کنند، زن مدرن به معنای حذف وظایف مدیریت خانه اش است. در حالی که در دنیا، مادر و یک همسر باکنترل اوضاعی امور خانه، اعضای خانواده را کنار هم قرار می دهد. شاید همین دیدگاه باعث شده که همیشه سعی کنم، امورات خانه را با دقت و جدیت خاصی پیگیری کنم. هرچند که در این میان، همسرم هم به من کمک می کند. گاهی وقت ها وقتی به برخی از دوستانم می گویم، من دیشب فلان غذا را پختم تعجب می کنند، انگار انتظار ندارند، من آشپزی کنم و به امور خانه ام رسیدگی…

 

فکر می کنند من باید دور این مسائل را خط بکشم. در حالی که داشتن چنین دیدگاهی، برای آینده خانواده اصلا خوب نیست.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

کار با مدیری مثل بازگشت به خانه است

همیشه از همکاری با مهران مدیری لذت برده ام و کارکردن با او مثل بازگشت به حریم خانه است. شاید بخشی از این موضوع به این خاطر است، که او در انتخاب عواملش بسیار هوشمند است و از افراد حرفه ای و کم حاشیه بهره می گیرد. به همین خاطر هروقت که در کارهایش حضور دارم، حس می کنم به خانه ام بازگشتم. در سریال جدید مهران مدیری به عنوان «اتاق عمل» هم حضور دارم. در این سریال از قسمت پانزدهم با یک نقش متفاوت به مجموعه اضافه شدم. امیدوارم ساخت این سریال با حل مشکلاتی که برایش رخ داده به زودی از سر گرفته شود.

 

راز تناسب اندام به سبک الیکا عبدالرزاقی با زندگی ارگانیک اش

پیروی از رژیم غذایی سالم پس از ازدواج

پیش از ازدواج رژیم‌های سخت و طاقت‌فرسایی می‌گرفتم تا بتوانم وزنم را ثابت نگه‌دارم و چون استعداد چاقی دارم این رژیم‌ها جزوی از برنامه‌ریزی زندگی‌ام بودند. اشتباهم این بود که غذاهایی با حجم بالا و فست‌فود‌های چرب می‌خوردم و خیالم راحت بود که اشکالی ندارد با یک رژیم دوهفته‌ای سفت وسخت همه اینها را جبران خواهم کرد اما بعد از ازدواج، هم من و هم همسرم تصمیم گرفتیم روش تغذیه سالم را پیش بگیریم.

 

سعی می‌کنیم از کنسروها و مواد غذایی که دارای نگه‌دارنده هستند استفاده نکنیم و از روغن‌های طبیعی در پخت و پز استفاده کنیم . شاید برایتان عجیب باشد بدانید من از روغن دنبه برای پخت و پز استفاده می کنم. روغن دنبه سالم‌ترین و طبیعی‌ترین روغنی است که می توان با آن مواد را سرخ کرد. بدن این نوع چربی را می‌شناسد و راحت می‌تواند آن را حل کند.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

سنگ‌نوردی، سخت و سنگین اما لذت‌بخش

ورزش دو را از سنین پایین شروع کردم و دونده بسیار خوبی بودم؛ تا جایی که همه امیدوار بودند در این رشته حرفه‌ای شوم و مدال بیاورم. یادم هست مادرم همیشه می‌گفتند:« الیکا نمی‌دود، پرواز می کند.» در کلاس پنجم دبستان در رشته آمادگی جسمانی خیلی پیشرفت کردم و جزو نفرات برتر بودم‌. در دبیرستان هم عضو تیم والیبال مدرسه بودم. بعد از اتمام دبیرستان کلاس‌های بدنسازی را ادامه دادم و مدتی به خاطر درگیری شغلی نتوانستم منظم ورزش کنم.

 

چند سال پیش همسرم به کلاس‌های سنگ‌نوردی می‌رفت و من که یک روز برای تماشای او به کلاس‌های سنگ‌نوردی رفته بودم جذب این ورزش شدم و در باشگاه سنگ‌نوردی ثبت‌نام کردم. از آن به بعد تا مدت‌ها با همسرم برای سنگ‌نوردی به طبیعت می‌رفتیم . سنگ‌نوردی ورزشی سخت و سنگین اما بسیار لذت‌بخش است. هر وقت دلم برای این ورزش تنگ می‌شود دوباره سراغش می‌روم ولی راستش استارت دوباره این ورزش به خاطر سنگین بودنش و اینکه نیاز به قوای جسمانی کامل دارد خیلی سخت است و حتی ده، بیست روز زمان می‌برد تا بتوانم بعد از مدت‌ها دوباره سنگ‌نوردی کنم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

دمنوش‌های طبیعی به جای قرص‌های شیمیایی

خیلی کم اتفاق می‌افتد از قرص و دارو استفاده کنیم و به جای اینها دمنوش‌ها و عرقیات گیاهی مصرف می‌کنیم؛ مثلا اگر دچار کم‌خوابی شوم به سمت قرص‌های شیمیایی نمی‌روم و به جای آن دمنوش گل گاو زبان یا بابونه می‌نوشم.

 

تنها هم می‌توانید به کوه بروید

من بارها به تنهایی کوهنوردی رفته‌ام. شاید وقتی می‌خواهید صبح زود از خواب بیدار شوید و تنها راهی کوه شوید برایتان سخت باشد و با خودتان بگوید بهتره بخوابم حالا هفته دیگه می‌رم ولی باید بر این حس تنبلی غلبه کنید. (می‌خندد) من بارها بر این حس غلبه کردم و خیلی هم کوهنوردی در تنهایی به من خوش گذشته و موقع بازگشت احساس صلابت کرده‌ام. (می‌خندد) وقتی به کوهنوردی می‌روید انرژی کوه و طبیعت به شما منتقل می‌شود . زمانی که به بلندای کوه می‌رسید حس می‌کنید زمین و آسمان یکی می‌شوند و این احساس بسیار زیبایی است.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

خاطرات کوهنوردی در جواهرده

یکی از بهترین خاطرات دوران کودکی من مربوط می‌شود به کوهنوردی‌هایی که با پدر و برادرم می‌رفتیم . ما اهل رامسر هستیم و به کوه‌های جواهرده که منطقه ییلاقی رامسری‌ها محسوب می‌شود زیاد می‌رفتیم. این منطقه بسیار باصفا و زیباست و هوایی بسیار متفاوت با رامسر دارد؛ مثلا وقتی رامسر در تابستان حسابی گرم و شرجی آست این منطقه سرد است و حتی گاهی در تابستان هم برفی می‌شود. وقتی اسم کوهنوردی را می‌شنوم یا وقتی به کوه می‌روم اولین چیزی که به خاطرم می‌رسد خاطره کوهنوردی های‌مان در جواهرده با پدر مرحومم و برادرم است.

 

در سن من کم‌کردن وزن سخت است

تا قبل از آنکه به صورت منظم ورزش کنم، رژیم‌های غذایی متنوعی را تجربه کرده بودم ولی مدت‌هاست به این نتیجه رسیده‌ام که اگر به نوع تغذیه و حجم غذایی که می‌خوریم توجه داشته باشیم و در کنارش ورزش کنیم اصلا نیازی به گرفتن رژیم‌های عجیب و غریب و سخت نداریم.

 

در سن من اضافه کردن وزن کار خیلی راحتی است و پایین آوردن وزن خیلی سخت. من به راحتی می‌توانم ده کیلو به وزنم‌ اضافه کنم اما دیگر مانند یک دختر بیست ساله نمی‌توانم بگویم اشکالی ندارد اگر هم با غذا خوردن زیاد وزنم بالا رفت با دو روز غذا نخوردن دوباره وزنم را به اندازه قبل می‌رسانم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

بازیگری و تناسب اندام

یک بار کسی از من پرسید چرا بازیگران ایرانی که اینقدر در چشم هستند و مرتب در کارهای سینمایی و تلویزیونی حضور دارند به تناسب اندام‌شان اهمیت نمی‌دهند و بعضی‌هایشان این‌قدر چاق هستند؟! متاسفانه حق با ایشان بود و بعضی از بازیگران به تناسب‌اندام که جزوی از شغل یک بازیگر است اهمیت نمی‌دهند اما این عدم اهمیت از طرف گروه تولید‌کننده هم وجود دارد.

 

ما وقتی سرکار هستیم هر روز با حجم انبوهی از غذاهای چرب و پر کالری و شکم‌پرکن و‌ کم‌خاصیت با ارزش غذایی کم و برنج‌های ناسالم هندی و خارجی مواجه هستیم. بازیگرانی که به تناسب‌اندام خودشان توجه داشته باشند نمی‌توانند از این غذاها استفاده کنند یا اگر مجبور باشند در حد فقط چند قاشق استفاده می‌کنند که از گرسنگی از حال نروند. (می‌خندد)

 

وعده صبحانه را جدی می گیریم

بعد از ازدواج همچنین تصمیم گرفتیم وعده صبحانه را جدی بگیریم و اگر قبل از این گاهی صبحانه نمی‌خوردیم و گاهی فقط به نوشیدن چای اکتفا می‌کردیم، پس از ازدواج دیگر این وعده غذایی‌مان را کامل صرف می‌کنیم. در صبحانه حتما از مغزها و خشکبار استفاده می‌کنیم. شیر و نان جو جزو جدا نشدنی میز صبحانه ماست. از نان جوی دوسر برای وعده صبحانه استفاده می‌کنم و در آن میوه‌های خرد شده می‌ریزم.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

ورزش منظم، کلید تناسب اندام

چند ماه است به طور مرتب باشگاه بدنسازی می‌روم و ورزش می‌کنم. قبلا فکر می‌کردم وقت کافی برای ورزش ندارم و از ورزش منظم غافل می‌شدم اما حالا معتقدم می‌توانیم با برنامه‌ریزی خوب، وقتی هرچند کوتاه برای ورزش پیدا کنیم. حتی زمان‌هایی که به خاطر مشغله شغلی نتوانم به باشگاه برم در محوطه سبز اطراف منزل‌مان می‌دوم و بعد در منزل نرمش می‌کنم. ورزش خیلی به آرامش و شادابی ام کمک کرده و از وقتی ورزش منظم را آغاز کرده‌ام روی وزن ثابتی هم مانده‌ام.

 

اینها قرار است مادران آینده باشند؟!

وقتی بعضی نوجوان‌ها را می‌بینم که چه رژیم‌های سنگینی می‌گیرند و چقدر به خودشان گرسنگی می‌دهند یا چقدر تغذیه‌های نامناسب و استفاده‌های افراطی از فست‌فود دارند و از ورزش دوری می‌کنند با خودم فکر می‌کنم این دختران با این بدن‌های نحیف و ضعیف چطور قرار است در آینده مادر شوند و کسی را به این دنیا بیاورند؟ خیلی از این دختران نوجوان آنقدر به بدن‌شان با رژیم های عجیب و تغذیه ناسالم فشار آورده‌اند که از سنین پایین دچار کم‌خونی و پوکی استخوان و … می‌شوند.

 

پشت‌های خمیده و آرتروز گردن هم از اثرات استفاده نامناسب و افراطی از موبایل است. طوری که پشت و گردن بعضی از نوجوان‌ها خمیده شده و دچار انحنای ستون فقرات شده‌اند.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

بزرگترین تفریحم خنداندن دیگران است

هر کسی راهکاری برای بهتر کردن حال خود دارد و من هم اگر بخواهم حالم خوب شود سعی می‌کنم آدم‌ها را بخندانم. خنداندن اطرافیانم باعث می‌شود حال خودم هم حسابی خوب شود. (می‌خندد) بیشترین تفریح زندگی‌ام این است که اطرافیانم را با تعریف ماجرایی بامزه بخندانم اما اگر بخواهم برای اینکه حالم خوب شود کاری شخصی انجام دهم کتاب خریدن و خریدن هدیه برای عزیزان و دوستانم است که باعث می‌شوند حالم خیلی خوب شود و کلی لذت ببرم.

 

فقط وقتی به چیزی نیاز داشته باشم سمت خرید می روم

خیلی اهل خرید نیستم و تا وقتی به چیزی نیاز پیدا نکنم سمت خرید نمی‌روم. موقع خرید هم اولویت اولم راحتی است، مخصوصا زمان انتخاب، کفش راحتی برایم حرف اول را می‌زند. من کتانی‌پوش هستم و کفش رسمی زیاد استفاده نمی‌کنم و شاید این موضوع هم به همین خاطر باشد که راحتی برایم مهم‌تر از زیبایی است.

مصاحبه جنجالی الیکا عبدالرزاقی در مورد طلاق + تصاویر

 

از شامپو، کرم های دست ساز استفاده می کنم

فکر می کنم مشخص است خیلی اهل آرایش نیستم (می‌خندد) دراین شهر دود گرفته و آلوده به اندازه کافی سرب و سموم روی پوست مان می‌نشیند حالا شما فکر کنید مدام هم بخواهیم مثلا از رژلب که خودش حاوی سرب است استفاده کنیم. البته لوازم آرایش های خیلی گران قیمتی هستند که شاید این اثرات سو را کمتر داشته باشند اما من فکر می‌کنم بهتر است به جای این همه هزینه برای خرید لوازم آرایش چند تا کتاب خوب بخریم.

 

کرم‌ها و شامپوهایم را از مرکزطب سنتی و ایرانی در کرج که تولید لوازم بهداشتی دستی هم دارد تهیه می‌کنم. این مرکز با استفاده از مواد طبیعی شامپوها و کرم‌های دست‌ساز با قیمت مناسب تولید می‌کند و من هم از محصولات آنها رضایت کامل دارم.

 

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی بازیگر ایرانی، فارغ‌التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان، لیسانس ادبیات نمایشی است. او همسر امین زندگانی است.

 

منبع:persianv.com

 

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی مدلینگ برترین برند ایرانی

 

فول آلبوم عکس های الیکا عبدالرزاقی

 

حس درونی الیکا عبدالرزاقی درباره عید نوروز

 

تصاویری از الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

جدیدترین مطالب