قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

ملكه رنجبر درگذشت

ملكه رنجبر درگذشت

ملكه رنجبر درگذشت

بیماری ملکه رتجبر بازیگر پیشکسوت هر روز بدتر می شود او به بیماری دیابت دچار شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ملكه رنجبر درگذشت را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 به گزارش سماتک ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و تئاتر با اشاره به وضعیت جسمانی خود گفت: این روز‌ها حال مناسبی ندارم و از شدت دردپا نمی‌توانم راه بروم و هر لحظه قندخونم در حال بالا رفتن است.

 

وی ادامه داد: تنها پسرم همه زندگی خود را برای من گذاشته است. امیدوارم همه جوانان ما به خوبی قدر پدران و مادران خود را بدانند و همه زحمت‌های من بر دوش فرزندم است و همیشه در حق پسرم دعای خیر می‌کنم.

ملكه رنجبر درگذشت

ملگخ رنجبر متولد 1317 می باشد و از بیماری دیابت رنج می برد او به دلیل بیماریش در بیمارستان بستری شده است و او دیگر نمی تواند در سینما فعالیت داشته باشد و خودش می گوید که چند روز دیگر خواهد مرد.

 

بازیگر سریال “زیر آسمان شهر” اظهار کرد: زمانی که مطلع شدم مهران غفوریان برای جراحی در بیمارستان بستری شده، با او تماس گرفتم و اطرافیان اینگونه اعلام کردند که هم‌اکنون در حال استراحت است و تصمیم جدیدی برای تولید این اثر نگرفته است.

 

وی همچنین تصریح کرد: البته مهران غفوریان به من اینگونه گفت که پس از بهبود خود و طی کردن دوران نقاهت، به امید خدا ساخت فصل جدید سریال “زیر آسمان شهر” را آغاز می‌کند.

 

رنجبر خاطرنشان کرد: در چند روز اخیر به اندازه‌ای حالم نامساعد بود که فرصتی پیدا نکردم تا جویای احوال مهران غفوریان بشوم، اما تا زمانی که این کارگردان بخواهد سریال جدید خود را کلید بزند، من از دنیا رفته‌ام.

 

منبع: mizanonline.ir

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب