نیم نگاهی به گذشته

مهدی مظلومی علت اخراج شدن بازیگران زن از شبکه جم را شرح داد

مهدی مظلومی علت اخراج شدن بازیگران زن از شبکه جم را شرح داد

مهدی مظلومی علت اخراج شدن بازیگران زن از شبکه جم را شرح داد

 

مهدی مظلومی کارگردان فیلم های ایرانی در شبکه جم تی وی است که به تازگی علت اخراج برخی بازیگران زن ایرانی را از شبکه جک بیان کرد. این کارگردان دلیل این اخراج ها را عدم کارکرد مناسب برخی بازیگران دانست.

 

مهدی مظلومی کارگردان پرکار ایرانی است که در روزهایی که تب رفتن به شبکه جم بالا گرفته بود به اعضای این شبکه پیوست و به فیلمسازی برای این شبکه پرداخت . مهدی مظلومی، کارگردانی ایرانی که بیشتر آثار وی در ژانر کمدی خلاصه می شود، در خصوص وضعیت فعلی فیلمسازی خود در شبکه جم سخن گفت. او که بیشتر با سریال هایی نظیر «بدون شرح» و «کمربندها را ببندیم» در بین عموم مردم شناخته می شود، در حال حاضر مشغول ساخت چهارمین فیلم خود به نام «ساحل تا دریا» است.

مهدی مظلومی علت اخراج شدن بازیگران زن از شبکه جم را شرح داد

روزنامه وقایع اتفاقیه اظهارات مهدی مظلومی را که به عنوان کارگردان، چند پروژه برای شبکه”جم” ساخته است و به گفته خودش، تا دو سال نیز برای همکاری با این شبکه قرارداد دارد،منتشر کرد.

 

مهدی مظلومی می گوید:حرفه ای ها قرار نیست به ایران برگردند و تنها حقوق مفت خورها، قطع شد. او درباره نامه مدیر شبکه جم، گفت:در ایران، این خبر، بد تفسیر شده است؛ قبلا هر کسی در جم بود، حقوقِ ثابت می گرفت اما بعضی ها کار نمی کردند و مدیریت اعلام کرد که به کسانی که کار نمی کنند، مفت می خورند و مفت راه می روند، دیگر حقوق نمی دهد.

 

مهدی مظلومی در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است کسانی که از طرف مدیر جم، حقوقشان قطع شده به فکر بازگشت به ایران باشند، اظهار کرد:این افراد، تقریبا همه شان پناهنده بودند و چون نتوانستند بعد از یکسال برای خودشان اتفاقی را رقم بزنند، پای این نامه به میان آمد؛ ولی از عوامل حرفه ای، هیچ کس قصد بازگشت به ایران را ندارد. مظلومی درباره اینکه بعضی از این افراد با نوشتن نامه به مسئولان ایران، خواستار بازگشت شده اند، مدعی شد:این موضوع، به هیچ عنوان صحت ندارد و تا به حال هیچ کدام از آن ها نامه ای ننوشته اند.

جدیدترین مطالب