نیم نگاهی به گذشته

پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد

پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد

پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد

مایکل جکسون یکی از خواننده های پاپ آمریکا بود که بسیار طرفدار داشت او ساکن امریکا و لقب سلطان پاپ را به وی داده بودند آهنگ های و رقص های او از بس معروف و مشهور بود همه در سراسر جهان او را می شناختند او فقط توانست 4 دهه از عمر خود را به خوانندگی بپردازد او سیاه پوست بود و برای زیبایی چهره و اندام خود بارها زیر تیغ جراحی رفت تا چهره اش را تغییر دهد مایکل جکسون 8 سال پیش بر اثر ایست قلبی درگذشت دختری به نام پاریس جکسون دارد در ادامه جزئیات بیشتر پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دختر مایکل جکسون که پاریس جکسون نام دارد به تازگی وارد سینما شده است و اولین فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است پاریس جکسون که به لطف اعتبار و معروفیت پدرش حسابی مشهور شده است چندین کار سینمایی به او پیشنهاد شده است.

 

البته جذابیت این دختر باعث شده که همزمان در دنیا مد و مدلینگ نیز فعالیت داشته باشد.

 

پاریس جکسون با امضای قرارداد بازی در جدیدترین پروژه سینمایی استودیوی «آمازون»، نخستین حضور حرفه‌ای خود در مقابل دوربین سینما را تجربه می‌کند.

 

دختر ۱۹ ساله مایکل جکسون اسطوره موسیقی پاپ امریکا در این تریلر سینمایی،در کنار بازیگران مطرحی همچون جوئل ادگرتن، آماندا سیفرید، شارلیز ترون و دیوید اویلوو ایفای نقش خواهد کرد.نش ادگرتن – برادر جوئل ادگرتن – کارگردانی این پروژه را به عهده دارد.

 

پاریس دختر مایکل جکسون

پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد

اویلوو که در چند سال اخیر با ایفای نقش مارتین لوتر کینگ در فیلم «سلما» ساخته ایوا دوورنای به شهرت رسیده،در این پروژه نقش یک تاجر محترم امریکایی را بازی می‌کندکه به تازگی ازدواج کرده و در یک شرکت داروسازی مشغول به کار است. اما حادثه‌ای در مکزیک زندگی‌اش را دستخوش آشوبو دگرگونی می‌کند، تا جایی که برای سرش جایزه می‌گذارندو او با بخشی از زندگی مواجه می‌شودکه تا آن زمان، برایش ناشناخته بوده است.

 

ادگرتن این تریلر سینمایی را بر اساس فیلمنامه‌ای به قلم آنتونی تامبکیس و مت استون مقابل دوربین می‌برد.نش ادگرتن و شارلیز ترون هر دو به عنوان تهیه‌کنندهنیز در تولید و ساخت این پروژه که همچنان بدون عنوان است،مشارکت دارند.

 

ادگرتن ۴۴ ساله اولین فیلم بلند خود «چارگوش»
(The Square) را با به تصویر کشیدن داستان زوجی استرالیایی مقابل دوربین برد که در سال ۲۰۰۸ روی پرده رفت.

 

پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

 

پاریس جکسون دختر زیبای مایکل جکسون بازیگر شد

 

جدیدترین مطالب