نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد

بنیامین بهادری بهترین خواننده پاپ ایرانی و بازیگر فیلم جذاب سلام بمبئی هم با محمد رضا گلزار به ایفای نقش پردات در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بنیامین در اینستاگرامش نوشت:

سلام ١٨٧- دنیا یه جورى شرطى شده که اگه شب تولد خودمون پست نذاریم انگار فراموش کردیم که به دنیا اومدیم.

 

١٨٨- خدا رو شکر که وسط این دنیاى شدیداً طلبکار(!)، من بى قید و شرط ترین رفقا رو دارم. خدا مى دونه گاهى عمداً اذیتشون هم کردم که ببینم منو تا کجا تحمل مى کنند و همیشه این من بودم که روم کم شده.

 

١٨٩- به دلیل وجود همین دوستانم هر وقت خبر مهمى داشتم سعى کردم همین جا با شماها -که هنوز و با عشق این شماره ها رو دنبال مى کنید- مطرح کنم.

 

 

١٩٠- بیشتر از این نمى تونستم این موضوع رو پیش خودم و نزدیکانم نگه دارم “تا چند هفته آینده یه کوچولو به جمع خانواده ى ما اضافه میشه”

 

١٩١- خیلى دلم مى خواست تو ایران به دنیا بیاد ولى دیدم مادرش تو امریکا راحت تره. هم خانواده اش پیشش هستن و هم خودش بزرگ شده اینجاست، دلش این طور خواست من هم گفتم چشم

 

١٩٢- انگار همه این سى و پنج سال رو منتظرت بودم پسرم ١٩٣- بارانا از همه ما خوشحال تره. چرا نباشه؟ داره میشه خواهر بزرگه

 

١٩٤- دنیا یه جورى شرطى شده که خدا مى دونه ولى من و شما با هم شرطى نیستیم و این خودش یک دنیا قیمت داره.

 

١٩٥- مراقب خودتون و عشقتون باشید.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد

 

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد او که از این اتفاق بسیار خوشحال بود و دخترش هم دوست داشت یک برادر کوچکتر داشته باشد الان خانواده بنیامین بهادری در آمریکا هستند بنیامین بهادری 35 ساله می باشد و همسر اولش در اثر بیماری فوت نموده است.

 

بیوگرافی بنیامین بهادری

نام اصلی : وحید بهادری
نام مستعار : بنیامین
زادروز : ۱۸ شهریور ۱۳۶۱-تهران
اهل کشور : ایران
سبک‌ها : موسیقی پاپ
کار(ها) : خواننده-آهنگساز
ناشر(ها) : ترانه شرقی و آوای نکیسا
سازهای برجسته : گیتار

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

بنیامین بهادری(وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ درخانواده‌ای مذهبیدر تهران متولد شد. از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت.

 

۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد در سن ۱۹ سالگی به فراگیری گیتار پرداختو قبل از شروع به کار حرفه‌ای به مداحی می‌پرداخت و سپس به صورت حرفه‌ای آهنگ سازی را شروع کرددر این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگر موسیقی پاپ همکاریداشت و یک آلبوم به نام گلهای رنگین کمان برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را بصورت حرفه‌ای آغاز کرد.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

آلبوم‎های بنیامین بهادری

اولین اثر رسمی بنیامین آلبوم ۸۵ نام داشت. این آلبوم که به صورت اتفاقی توسط تنظیم کنندهٔ آلبوم لو رفت،با ترانه دنیا دیگه مثل تو نداره که با نام خاطره‌ها در آلبوم قرار داشت، شروع می‌شد.

 

شاعر ترانه‌های این آلبوم سید فرید احمدی و تنظیم اثر عهده نیماوارسته بود.این آلبوم شامل ۱۰ قطعه بود که قطعه دختر آفتاب از آن حذف شد.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

شایلی و بارانا

 

دومین اثر بنیامین بهادری که پس از کش و قوس‌های فراوان و بعد از بیش از ۱۰ بار به تعویق افتادنبالاخره در ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ منتشر شد. بر طبق روال آلبوم قبلی نام این آلبوم هم ۸۸ گذاشته شد
و در همان روزهای اول توجه همگان را به خود جلب کرد. بنیامین ۸۸ درعرض یک هفته توانستبه فروش ۵۰۰٬۰۰۰ نسخه‌ای دست پیدا کند که در نوع خود و در ایران که اکثر مخاطبان آهنگ‌ها را از اینترنت دانلود می‌کنند، یک فروش قابل توجه است.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

در مصاحبهٔ منتشر شده از بنیامین بهادری در اردیبهشت ۱۳۸۹، علی‌رغم اینکهوی آلبوم ۸۸ را یک آلبوم کاملاً حرفه‌ای قلمداد می‌کند، اما آلبوم ۸۵ را به مراتب موفق تر و بهتر ارزیابی کردهاست. این آلبوم ۱۷ قطعه دارد و شاعر ترانه‌های این آلبوم سید فرید احمدی و تنظیم بر عهده پیام شمس بود.

 

آهنگسازی این آلبوم نیز توسط بنیامین صورت گرفته است.در سال ۸۴ البومی با اشعاری مذهبی و در وصف امام حسین و اهل بیتش که توسط فرید احمدیسروده شده بود با صدای بنیامین روی سایت‌ها قرار گرفت که تا به امروز جز پر مخاطب ترین ترانه‌های مناسبتی است.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

در‌تاریخ چها‌ردهم اسفند ۱۳۹۲ سومین اثر‌ بنیامین که شامل ۱۲‌آهنگ است منشر‌ شد.وی برای اولین‌بار‌ عکس دخترش‌ “بارانا” ‌را که قرار‌ بود بصورت سورپرایز‌ برای طرفدا‌رانش رونمایی کندبر‌روی جلد آلبوم خود قرار‌داد، یک عکس یادگاری نیز‌ درون آلبوم قرار دارد.

 

اشعار‌ این آلبوم ‌را فرید احمدی سروده و‌ تنظیم تمام قطعات را نیز نیما وارسته انجام داده،این آلبوم توسط موسسه هنر‌اول و آوای هنر در‌سراسر‌ایران منتشر‌شده‌است،‌ این آلبوم در‌عرض ده روز‌ در‌ تمام کشور‌ تمام شد و‌ به تیراژ‌ دوم رسید.‌

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

مرگ همسر بنیامین بهادری

در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری در حال رانندگی در یکی از خروجی‌های اتوبان همتدچار سانحه تصادفی شد. در این سانحه رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر ۲ ساله اش” بارانا ” وارد نشداما نسیم حشمتی همسر وی که پشت فرمان ماشین بود جان خود را از دست داد.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

بعد از مرگ همسرش، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان «یه خونه» را اجرا کرد و پس از وی در سال۱۳۹۴ با «شایلی محمودی» همسر دوم خود ازدواج نمود و ازدواجش را به رسانه‌ها اعلام کرد.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

مصاحبه با بنیامین
ورود با ترانه

آنهایی که دوست دارند بدانند بنیامین چگونه وارد موسیقی شده است، این پاسخ را بخوانند:

«از نوجوانی با سرودن ترانه وارد دنیای موسیقی شدم و سپس از ۱۷ سالگی با نواختن گیتارو پیانو و سپس آهنگسازی پا به این حرفه گذاشتم. در سال‌های ۸۱ و ۸۲، یک کار کودک با نام گل‌های رنگین‌کمان با صدای عروسک «چرا» را ساختم که پرفروش‌ترین کار کودک در سال‌های قبل و بعد از انقلاب شد.»

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

و اما «دنیا دیگه مثه تو نداره»… «این ترانه‌ را دوست خوبم فرید احمدی سرود که منآهنگسازی آن را انجام دادم، خودم هم آن را به عنوان اتود خواندم، اما در کمال ناباوری این ترانه لو رفتو عجیب اینکه استقبال خوبی هم از آن شد، به همین خاطر تصمیم گرفتیم که این کار راخودمان انجام دهیم و در قالب یک آلبوم، روانه بازار کنیم. در واقع پس از اینکهمتوجه شدم،مردم از صدای من استقبال کردند، تصمیم گرفتم که به عنوان خواننده فعالیت کنم.»

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

فرزند آخر

بنیامین لیسانس ادبیات فارسی دارد و این به آن معنی است که شعر و ترانه را به خوبی درک می‌کندو در ترانه‌هایش از تحصیلات خود استفاده کامل را می‌‌برد. خانواده بهادری پنج فرزند دارد،چهار پسر و یک دختر که «بنیامین» فرزند آخر خانواده است. او در مورد بزرگ این خانواده یعنی پدرش می‌گوید:

«پدرم کارمند دولت بود و سال‌هاست که بازنشسته شده و مادرم هم خانه‌دار است.»

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

زیرزمینی نبودم

خیلی‌ها همان زمان با شنیدن ترانه «دنیا دیگه مثه تو نداره» می‌گفتند که بنیامین ابتدا خواننده زیرزمینی بود،اما او از خودش دفاع می‌کند. «نه، این جورها هم نبود، موسیقی زیرزمینی تعاریفی دارد،من آن ترانه را ساخته بودم، همه حرفه‌ای‌ها هم می‌دانستند که ما سازنده این کار بودیم.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

کار لو رفت، آن زمان رسم بر این نبود که اگر کسی می‌خواهد یک کار زیرزمینی ارائه دهد،تنها یک ترانه منتشر کند، یک آلبوم تهیه می‌کردند و بنا به هر دلیلی در ارشاد به این آلبوم ایرادهایی می‌گرفتند،از طرفی صبر هم نداشتند که ایرادات را رفع کنند، پس آن را روانه بازار می‌کردند،
کما اینکه برای خیلی از دوستان این اتفاق افتاد. اما انتشار آن تک قطعه و به استناد حرفه‌ای‌ها که همه اذعان می‌کردند،آن ترانه در مرحله ضبط و تنها یک اتود بوده، نمی‌تواند این شائبه را به وجود آورد که آن ترانه زیرزمینی بوده!

 

که اگر می‌خواستم آن کار را به شکل زیرزمینی ارائه بدهم، حداقل در ضبط آن دقت می‌کردم،اگر این اظهارنظر در مورد زیرزمینی بودن آن ترانه، صحت هم داشته باشد، پس چرا من توانستمبه سرعت مجوز بگیرم؟! چون که ما ثابت کردیم، آن ترانه لو رفته، اتفاقی بود.»

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

آرامش را می‌پسندم

من دغدغه‌ آنچنانی در زندگی ندارم.در خوب و بد روزگار مهم‌ترین مسئله برایم «آرامش» است. در آرامش می‌توانم روی موسیقی وساخت یک شعر خوب تمرکز داشته باشم… ضمن اینکه «خواب» را خیلی دوست دارمو زیاد می‌خوابم.از او می‌پرسیم که موسیقی چند ساعت از یک شبانه روز تو را می‌گیرد؟

 

می‌گوید: «زمان خاصی ندارد، چرا که شما برای کارهای هنری نمی‌توانی ساعت تعیین کنی…شاید خیلی‌ها از من بپرسند که آهنگسازی‌ را در چه ساعاتی از شبانه‌روز انجام می‌دهی،
اما باز هم باید بگویم که تعریف به خصوصی ندارد! بعضی وقت‌ها با سازم، قطعه‌ای را می‌سازم،بعضی وقت‌ها، بدون ساز در خیابان چیزی به ذهنم خطور می‌کند، در مسافرت، در خواب و… در یک لحظه چیزی به ذهنم خطور می‌کند که آن ترانه را تبدیل به آهنگ می‌‌کنم.» 

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

پرسیدیم، جواب داد
علیرضا افتخاری

یک هنرمند خوش صداست و احساس خوبی دارد،به خصوص کارهای ۱۰ سال پیش او. من خیلی وقت‌ها با صدای او حس خوبی می‌گرفتم، اما نمی‌دانمچرا ایشان در مصاحبه‌هایشان درباره بچه‌های پاپ اظهارنظرهایی می‌کنند که به نظر من بعضی زمان‌هارنگ و بوی بی‌احترامی می‌گیرد. به نظر من اگر ایشان پس از مدتی نتواند به جوانان احترام بگذارد،شاید جوانان هم مثل سابق به عنوان یک استاد پیشکسوت با او برخورد نکنند،نظر من این است که احترام باید متقابل باشد، این درست نیست که ما سال‌ها به عنوان یک پیشکسوت به ایشان احترام بگذاریم،اما ایشان بدون هیچ دلیلی بخواهد ما را تخطئه کند! ضمن اینکه باید به این نکته توجه داشته باشیدکه مخاطبان ما با یکدیگر تفاوت دارند و هیچ رقابتی هم بین ما نیست…

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

شهرام ناظری

من به شخصه برای ایشان احترام زیادی قائل هستم، او خلاقیت‌های زیادی دارد.

 

محمد اصفهانی

او صدای بسیار خوبی دارد، اما بعضی وقت‌ها از رفتارهای حرفه‌ای‌شان سر درنمی‌آورم.مثلا هیچ وقت نفهمیدم که قصدشان از خواندن، «نون و دلقک» چه بود؟ نه موسیقی‌شان و نه کلیپ‌شان…

 

البته ایشان آدم محترمی هستند و در گفتگوهایشان همیشه از موسیقی پاپ دفاع کردند که این قابل تقدیر است.

 

علیرضا عصار

من در مجموع از اینکه ایشان مخاطب دارند و مردم علاقه زیادی به او دارند، مطلع هستم، اما شخصا فضای موسیقی ایشان را دوست ندارم، آقای عصار برای من قابل احترام هستند.

 

خشایار اعتمادی

ایشان موفق بودند و از اولین‌های پاپ ایران بودند و راه را برای ما باز کردند، اما شخصا اعتقاد دارم که صدای ایشان اورجینال نیست.

 

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

محسن یگانه

من ناراحت شدم که آن ملودی یونانی‌ را در کارش شنیدم و غصه خوردم. محسن که این همه کارهای خوب ساخته، نباید آن ترانه را می‌خواند!

اما ایشان توانمندی‌های خوبی دارد، صدای شنیدنی دارد و من او را تحسین می‌کنم.

 

احسان خواجه‌امیری

مثل صدایش، پسر خوبیه، او در انتخاب کارهایش، دقت می‌کند.

 

رضا صادقی

بسیار پرطرفدار است، پسر زجر کشیده و سختی کشیده‌ای است و بسیار بااحساس می‌خواند، اما خیلی پر کار است که امیدوارم در آینده گزیده کار شود.

 

فرزاد فرزین

بعضی وقت‌‌ها در ترانه‌هایش، فریادهایی می‌کشد که شاید بتواند آنها را کمی ملایم‌تر بخواند.

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

مهدی مقدم

می‌توانست در موزیک پاپ ایران، موفق‌تر از این باشد، اما هنوز هم این فرصت را از دست نداده.مهدی پسر بااحساسی است و صدای خوبی دارد، اما صبر ندارد.

 

فریدون آسرایی

فوق‌العاده حرفه‌ای، صدای گرم و خوبی دارد و من خیلی دوستش دارم، تمام قسمت‌های صدایش را دوست دارم،امیدوارم در آینده از او شاهد یک آلبوم خوب دیگر مثل «غریبه» باشیم.

 

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

بهروز صفاریان

عالی، خوب، متوسط و ضعیف، از وی انتظارات بیشتری می‌رود.

 

محسن رجب‌پور

مدیریت امور هنری و به نوعی مارکتینگ بنیامین به محسن رجب‌پور ارتباط دارد.

 

پسر بنیامین بهادری در آمریکا به دنیا آمد + تصاویر

 

منبع: persianv.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب