لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

جشن تولد 28 سالگی سحر قریشی با تبریک دوست صمیمی اش

جشن تولد 28 سالگی سحر قریشی با تبریک دوست صمیمی اش

جشن تولد 28 سالگی سحر قریشی با تبریک دوست صمیمی اش

سحر قریشی بازیگر سینمای ایران بتازگی 28 ساله شده است. دوست صمیمی وی یعنی فريبا نادري ، بازيگر سينما و تلويزيون، با انتشار يک پست اينستاگرامي تولد سحر قريشي را به او تبريک گفت.سحر قريشي ، پيش‌تر در حاشيه برنامه «ديد در شب»، به رضا رشيدپور گفته بود که فريبا نادري و سمانه پاکدل صميمي‌ترين دوستان سينمايي‌اش هستند.

 

دوست صمیمی سحر قریشی یعنی فریبا نادری، به مناسبت تولد وی در صفحه ی شخصی اش با انتشار این عکس نوشته: «قلب لانه گنجشک نيست که در بهار ساخته بشود و در پاييز باد آن را با خودش ببرد. قلب، راستش را نمي دانم چيست؟ اما اين را مي‌دانم که فقط جاي آدم‌هاي خيلي خيلي خوب است! امروز تولد بهترين و خوش قلب‌ترين دوست منِ، سحر قريشي نازنين که هر آرزويي برات مي‌کنم، باز هم از خدا برات کم خواستم. ميلادت مبارکا باشه و بهترين‌ها برات اتفاق بيفته که تو لايق بهترين‌ها هستي.»

جشن تولد 28 سالگی سحر قریشی با تبریک دوست صمیمی اش

سحر قریشی با مصاحبه ی جنجالی که در برنامه دید در شب با رضا رشید پور داشت سر و صدای زیادی به پا کرد.در این مصاحبه وی از علت طلاقش ، نظرش درمورد احمدی نژاد و سیاستمداران حرف زد و جالب این بود که وی حتی بسیاری از بازیگران و رئیس سازمان صدا و سیما را نمیشناخت.به گفته رضا رشيدپور هنگام ضبط مصاحبه سحر قريشي در برنامه «ديد در شب»، فريبا نادري هم در استوديو حضور داشته و تا 12 شب و پايان گفتگو او را همراهي کرده است.

 

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 است و امروز 28 ساله شده است. ناتوانی سحر قریشی در پاسخگویی به سوالات رضا رشیدپور، در برنامه «دید در شب» درباره سینمای جهان و مسائل روز، انتقادات زیادی برای این بازیگر که از حرفه مدلینگ وارد عرصه سینما شده ، به دنبال داشت.

 

برنامه «ديد در شب» برنامه‌اي با شکل و شمايل هارد تاک است که در رضا رشيدپور با سوالات رک و بي‌پرده، مهمانان برنامه را به چالش مي‌کشد.«ديد در شب» در سايت آپارات به صورت هفتگي، در دسترس مخاطبان قرار مي‌گيرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

قشنگ ترین عکسهای سحر قریشی در شهریور امسال

 

متن زیبای سحر قریشی در وصف موی زن

 

دوتا عکس جدید و ناز از سحر قریشی

 

بازی سحر قریشی در نقش “عباس آقا” + تصاویر

 

آلبوم متنوع عکسهای سحر قریشی

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب