نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون است که در سال اخیر و دهه های 80 و 90 در فیلم ها و سریال ها زیادی به عنوان نقش اول و برترین بازیگر ایفای نقش کرده است. در این مطلب گفت و گو و گپ جنجالی را با این بازیگر جوان در کنار همسر پولدارش ترتیب داده ایم.

 

تا آن زمان قصد ازدواج نداشتم اما با خودم گفتم اگر قصد ازدواج داری تا آخر این مشکل جلو برو اما این مخالفت ها به سال نکشید و با پا فشاری کردن ما با هم ازدواج کردیم.

 

پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که به آمریکا بروم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت. حمید گودرزی متولد ۱۳۵۶، فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد.

 

نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی می‌باشد در یک خوانواده ۴ نفری زندگی میکرد متاهل است. با مادرش ۱۴ سال اختلاف سنی دارند یک خواهر دارد که گرافیک خوانده ولی عشق وکالت دارد.

 

پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار است هم پدر و هم مادرش با بازیگر شدن او مخالف بودند و در ۲۰ شهریور ۱۳۸۳ ازدواج کرد. با همسرش رو راست است در زندگی متعصب است او ۱۰۰ در صد مخالف فعالیت هنری همسرش است او حتی دوست ندارد یک نفر همسرش را ببیند.

 

به خاطر بازی در سریال کمکم کن مدتی دچار افسردگی شد هیچکس در دنیا مادرش نمیشود و عاشق پاریس است به موبایل علاقه ی زیادی دارد. علاوه بر بازیگری تجارت فرش و شکلات هم می کند از شهرت و سوپر استار شدن متنفر است آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند عاشق بازی در نقش دیوانه و معلول است.

 

به شدت به تیم استقلال علاقه دارد ورزش شنا و بکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد همسر حمید خانه دار است و با فعالیت هنری حمید مخالف است (به هم می خورن دو تاشون با فعالیت هنری اون یکی مخالفن) اما حمید مقید است نمازش قضا نمی شه تو آرزو هاش سلامتی را فراموش نمی کنه عاشق دعا و نماز است.به نظر او انسان بدون دعا و معنویت به ابتذال و تکرار میرسه.

 

هنگام خرید به شدت اهل چانه زنی است و وقتی موفق میشه مثل این است که کار بزرگی انجام داده است وابستگی شدید به خانواده و همسرش دارد. و حتی هنگام مسافرت با او در تماس است. پیانو و ساکسیفون را دوست دارد به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد از این که بعضی از هنرمندان ازدواج خود را از مردم و طرفدارانشون پنهان می کننند.

 

متاسفه و معتقد اون ها ضعف فرهنگی دارند خودش مشوق اصلی خودش بوده است خیلی ها دوست دارند بدانند که بازیگران سینما چگونه با همسر خود آشنا شدند و….

 

از این رو با ما همراه باشید تا از آشنایی حمید گودرزی با همسرش ماندانا دانشور (۲۸ ساله) بیشتر بدانید از ابتدای آشنایی تان بگویید سال ۸۲ در ساختمانی در میدان آرژانتین همسایه بودیم آشنایی ما از آنجا شروع شد من آن زمان دانشجوی رشته کارگردانی بودم و من ماندانا ۱۶ ساله,محصل بودم.

 

حمید گودرزی:این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من مخالفت های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند و با شغل شما هم مشکل داشتند؟

 

حمید گودرزی: تا حدی بله و مساله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم از خانواده من بالاتر بود.

 

ماندانا دانشور: البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل بود که آن زمان ۱۶ سال داشتم و نظر پدرم این بود که من هم باید همراه آنها به آمریکا بروم.

 

حمید گودرزی: تا آن زمان قصد ازدواج نداشتم اما با خودم گفتم اگر قصد ازدواج داری تا آخر این مشکل جلو برو اما این مخالفت ها به سال نکشید. و با پا فشاری کردن ما با هم ازدواج کردیم . پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که به آمریکا بروم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت.

 

ماندانا دانشور: بله و آن موقع با پخش سریال مسافری از هند شهرت حمید شکل گرفت چطور توانستید در زندگی زناشویی با هم یکی باشید؟

 

ماندانا دانشور: البته در ابتدای راه که صددرصد با هم یکی نبودیم اما کم کم مشکلات حل شد چون اختلاف اساسی نداشتیم و بیشتر اختلاف سلیقه بود در نهایت کمی من گذشت کردم و کمی حمید و فکر می کنم حالا خیلی شبیه هم شده ایم.

 

همسر گودرزی در ابتدای زندگی شرطی هم گذاشتید مثلا اینکه با هم قهر نکنید؟

 

حمید گودرزی: ما هیچ زمان با هم قهر نکردیم حتی یک ربع وقتی با هم دعوا می کنیم هر دو به یک اندازه برای آشتی کردن پیشقدم می شویم البته ماندانا بیشتر.

 

ماندانا دانشور: زمانی که حمید عصبانی می شود فقط پایش را تکان می دهد خودش را به خواب می زند و بحث را ادامه نمی دهد اما من بحث را ادامه می دهم تا او را قانع کنم و شاید این دلیل است که با هم قهر نمی کنیم.

 

در خانه شما چه کسی صبحانه درست می کند؟

 

حمید گودرزی: من ساعت ۸ صبح بیدار می شوم و صبحانه درست می کنم ماندانا ساعت ۱۰ بیدار می شود او به ندرت غذا درست می کند اما آشپر قابلی است در حالی که از هیچکس تعلیم آشپزی ندیده با آب انار فسنجانی درست می کند که شاید خیلی ها این فن را ندانند.

 

البته به آشپزخانه علاقه ندارد در مقابل به کارهایی مثل لوله کشی,سیم کشی و کارهای مربوط به ماشین علاقه دارد(باخنده) اگر ببینید کسی در خیابان به حمید گودرزی ابراز احساسات کند چه واکنشی نشان می دهید؟

 

ماندانا دانشور: حالا دیگر خیلی روی این مساله حساسیت ندارم.

 

حمید گودرزی: در این مواقع با آرامش برخورد می کند مگر اینکه کسی ابراز علاقه بیش از حد نشان دهد,آن وقت ناراحت می شود.

 

ماندانا دانشور: رویم را برمی گردانم تا احساس راحتی کند(با خنده)

 

برادرتان آترین با شما زندگی می کند؟

 

ماندانا دانشور: بله برادرم چهار سال پیش پس از ۱۵ سال به ایران برگشت و همراه ما زندگی می کند.

 

امروز احساس خوشبختی می کنید؟

 

حمید گودرزی: بله تا امروز خدا را برای تمام نعمت هایی که به من داده شاکر هستم و رمز موفقیت همانا تشکر کردن از خداوند است که اگر برای کوچکترین دارایی ات او را شکر کنی لحظه به لحظه به احساس خوشبختی نزدیک تر می شوی خوشبختی من و همسرم در زندگی کامل است.

 

تصاویری از زوج خوشبخت ایرانی “ماندانا دانشور و حمید گودرزی”

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

گپ جنجالی با حمید گودرزی و همسر پولدارش + تصاویر

جدیدترین مطالب