نیم نگاهی به گذشته

جنجال رابطه جنسی و دوستی صدف طاهریان با بازیگر مرد ترکی (عکس)

جنجال رابطه جنسی و دوستی صدف طاهریان با بازیگر مرد ترکی (عکس)

رابطه جنسی و دوستی صدف طاهریان با بازیگر مرد ترکی در فضای مجازی مورد جنجال قرار گرفت . به گزارش سماتک صدف طاهریان بازیگر جدید کشور ترکیه با یک مرد سوپر من در استانبول وارد رابطه شد که بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش های مثبت و منفی نشان دادند.

 

اینستاگرام صدف طاهریان پس از انتشار عکسهای دونفره اش با بازیگر مرد ترکیه ای صحنه هجوم کاربران ایرانی و اظهار نظرهای متفاوت آنها از تبریک تا تاوهین و..بود .به گزارش سایت سرگرمی سماتک انتشار خبر رابطه صدف طاهریان و یک بازیگر ترکیه ای با واکنش مختلف کاربران فضای مجازی روبرو شده است.

 

سوژه داغی که این روزها دهان به دهان و دست به دست میچرخد عکس های دونفره صدف طاهریان و بازیگر مرد ترکیه ای است که شایعه نامزدی اشان به گوش می رسد.

 

صدف طاهریان به گزارش سماتک ماجرای کشف حجابش و رفتنش از ایران با سر و صدای زیادی همراه بود و گفته شد می خواهد در سریال های شبکه جم بازی کند.درحالیکه صدف طاهریان اعلام کرده بود بخاطر پیشنهادات بی شرمانه و غیراخلاقی از ایران رفته است, ارتباط او با یک بازیگر ترکیه ای, با واکنش های متفاوتی روبرو شده است.

 

در جدید ترین بروز رسانی های اینستاگرام صدف طاهریان بازیگر کشف حجاب کرده ی ایرانی ،وی به گزارش سماتک عکس هایی از خودش در کنار تکه اوزگور teke ozgur بازیگر 37 ساله ترکیه ای منتشر کرده که نشان می دهد رابطه صمیمی بایکدیگر دارند!

 

با اینکه مدت زمان کمی از مهاجرت طاهریان می گذرد اما این دوستی سریع با یک بازیگر به نسبت سرشناس ترکیه ای کمی عجیب به نظر میرسد.

جنجال رابطه جنسی و دوستی صدف طاهریان با بازیگر مرد ترکی (عکس)

در کامنت هایی که در صفحه شخصی صدف طاهریان توسط کاربران ایرانی قرار گرفته است تعدادی از آنها به او تبریک گفته اند اما تعداد بیشتری از کاربران درمورد برداشت او از پیشنهاد غیراخلاقی سوال کرده اند؟ و اینکه اعلام کردند خود صدف طاهریان عامل اصلی بوده که اجازه می داده که به او پیشنهاد رابطه نامشروع داده شود!

 

نکته جالب دیگر این است که کاربران ایرانی به صفحه این بازیگر ترکیه ای نیز رفته و به او و صدف طاهریان توهین کرده اند و بعضی نیز تبریک گفته اند.

 

صدف طاهریان نیز نسبت به این نظرات, جمله زیر را نوشته است:

‘ ‘ آنها را با موفقیت ات بکش (از بین ببر) و با لبخند دفن کن! ‘ ‘

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازیگر معروف ترکیه، دوست پسر صدف طاهریان شد + تصاویر

 

صدف طاهریان بازیگر جدید شبکه GEM TV + تصاویر

 

تصاویر خوشگذرانی صدف طاهریان در استانبول

جدیدترین مطالب