نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد

 بازیگر جوان و خوش سیمای تلویزیون ایران مهناز افشار چند سالی است که با پسری ازدواج کرده که از خانواده دیندار و اصیل ایرانی هستند و به تازگی مادر شوهر خانم افشار کاندیدای انتخابات شده است.

 

ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به آخرین روز خود رسید . به گزارش سماتک در این روز یکی از جالبترین کاندیداهای مجلس ، کسی نبود به جز مادر شوهر مهناز افشار که بتازگی مصاحبه ای در مورد عروس و نوه اش نیز انجام داده بود .

 

به گزارش سماتک آخرین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری که با حاشیه های جالبی همراه بود، همچنان تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

 

هفتمین روز ثبت نام مصادف شده بود با آخرین روز ثبت نام در انتخابات خبرگان رهبری، بنابراین داوطلبانی که امروز برای خبرگان ثبت نام کردند بیشتر ازروزهای گذشته بود بطوریکه مسئولان ستاد انتخابات مهلت ثبت نام را در مراکز استانها تا ساعت ۱۸ و در تهران تا ساعت ۲۴ تمدید کردند.

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

از میان داوطلبانی که در همان دقایق اولیه برای ثبت نام به وزارت می آمدند یک داوطلب نظر خبرنگاران را به خود جلب کرد. او همسر محمد علی رامین و مادر شوهر مهناز افشار بود. وقتی خبرنگاران از وی در مورد کاندیداتوری اش و اینکه همسرش از این تصمیم راضی هست یا نه؟ پرسیدند گفت: همسرم در کارهای شخصی من دخالت نمی کند.

 

کاندیدایی که پرواز داشت

 

عیلرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم امروز در وزارت کشور ثبت نام کرد. خبرنگاران که از وی خواستند برای سخنرانی به سالن استقرار خبرنگاران بیاید گفت پرواز دارم و باید برم. بعد از زاکانی نیز غلامعلی حدادعادل در وزارت کشور حاضر شد. او هم برای سخنرانی به میان خبرنگاران نیامد.

 مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

کارناوال حزب اعتماد ملی

 

امروز هم همچون روزهای گذشته حضور اصلاح طبان پررنگ بود. بطوریکه ۹ نفر از اعضای حزب اعتمادملی همزمان در انتخابات ثبت نام کردند که ۵ نفر آنان کاندیدای انتخابات خبرگان بودند.محمد جواد حق شناس عضو اعتماد ملی در پاسخ این سوال که در این انتخابات حضور اصلاح طلبان پررنگ است گفت: بلاخره این ثبت نام ها به این دلیل است که اگر لطف شورای نگهبان زیاد بود، بشود کاری کرد.

 

احساس تکلیف والیبالیست برای استفاده از تخصص اش در مجلس

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

بهنام محمودی والیبالیست سابق تیم ملی ایران که اکنون در شورای شهر کرج مشغول به کار است نیز برای انتخابات مجلس خیز برداشت . دیروز نماینده فوتبالی ها و امروز نیز نماینده والیبالیست ها در انتخابات مجلس ثبت نام کرد. البته بهنام محمودی گفت که کسی به من نگفته بیا اما دلیل اینکه بیت المال برای من هزینه کرده است تا به اینجا رسیدم احساس تکلیف کردم که بیایم و در زمینه تخصصی که دارم خدمت کنم.

 

داوطلبی که بعد از ۲۴ سال همچنان احساس تکلیف می کرد!

 

سبحانی نیا عضو کمیسیون امنیت ملی هم در میان کاندیداها دیده می شد. وی در مورد حضور مجددش در انتخابات مجلس گفت: بنده ۶ دوره است که نماینده مجلس و ۲۴ سال عضو کمیسیون امنیت ملی بودم اما همچنان احساس تکلیف می کنم.

 

اعتراض داوطلبان به مسئولان وزارت کشور

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

 

عصر امروز مقیمی که قصد داشت اخرین آمار ثبت نام کنندگان را اعلام کند چند تا از داوطلبان به وی اعتراض کردند و گفتند از ساعت ۱۰ تا الان (ساعت ۱۶) در وزرات کشور هستیم و هنوز مراحل ثبت نام ما کامل نشده است؛ اما هر شخصیت و مقام سیاسی که برای ثبت نام می آید مراحل ثبت نامش سریع انجام می شود.

 

مقیمی هم به آنها گفت «نماینده های این افراد مدارکشان را قبل از حضور به وزرات کشور می آورند. مطمئن باشد که مراحل ثبت نام آنها هم مانند شماهمین فرایند را طی می کند»

 

ثبت نام سعید جلیلی در انتخابات خبرگان

 

خبرنگاران در سالن محل استقرار خود مشغول مخابره خبر بودند که کاندیدایی وارد سالن شد و گفت من هم خبرنگار و از جنس شما هستم.وی که سعید جلیلی نام داشت و مدعی بود از موسسان روزنامه سلام است، گفت: «چند سال مقیم فلاند و انگلیس بودم و برای شرکت در انتخابات به ایران آمدم.» این داوطلب قولی هم به خبرنگاران داد و گفت: من هم روزنامه چی ام . این خبرنگار که می خواهد وارد خبرگان شود قول هم به خبرنگاران داد و گفت: «اگر به انتخابات راه یابم برای بهتر شدن شرایط کاری شما خبرنگاران تلاش می کنم.»

 

تا ساعت ۱۵:۴۲ امروز ۷۳۱ نفر در انتخابات خبرگان و ۵ هزار و ۵۷۴ نفر در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند.ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری تا ساعت ۲۴ امشب در وزارت کشور همچنان ادامه خواهد داشت.

 

مطالب مرتبط:

 

نذری مشترک مهناز افشار و محمدرضا گلزار در شب اربعین

 

عکس نوجوانی مهناز افشار در دبیرستان دخترانه

 

جدیدترین عکس از نوزادی “لیانا” دختر مهناز افشار

 

احساس قلبی مهناز افشار در روز تولدش

 

دل نوشته همسر مهناز افشار به مناسبت سالگرد ازدواجشان

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب