الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

جنجال رابطه خصوصی رامبد جوان با همسرش در شبکه های اجتماعی

جنجال رابطه خصوصی رامبد جوان با همسرش در شبکه های اجتماعی

رابطه خصوصی رامبد جوان با همسرش در شبکه های اجتماعی جنجال برانگیز شده است و به گزارش سماتک رامبد جوان بازیگر و مجری طنز ایرانی به دلیل اهانت کاربران اینستاگرام به او و همسرش خانم نگار جواهریان بسیار عصبانی شده است.

 

رامبد جوان بازیگر و مجری مشهور خندوانه که متولد 1350 است و به خاطر آشنایی با نگار جواهریان از همسر اولش سحر دولتشاهی طلاق گرفته بود به کامنت هایی که درصفحه شخصی اش توسط عده ای از مردم گذاشته شده است واکنش تندی نشان داد.

 

رامبد جوان با انتشار عکسی در صقحه ی اینستاگرامش به گزارش سماتک نسبت به کامنت‌های ناخوشایند برخی مخاطبانش در اینستاگرام ، ابراز ناراحتی کرد.رامبد جوان در اینستاگرامش با انتشار انی عکس نوشت:«رفقا سلام. به نظرم ديگه وقتشه با ادعاى فرهنگ و نوع دوستى و تمدن و احترامى كه داريم، به اين روحيه نامهربون و پرخاشگر و بى دليل معترض فكر كنيم.

جنجال رابطه خصوصی رامبد جوان با همسرش در شبکه های اجتماعی

در کنار ابراز علاقه و کامنت های انرژی بخش عده زیادی از دوستان، يه عده هم هستن که روى هر پست و عكسى فقط دارن بالا مى آرن!اين همه تهوع دليلش چيه؟ اين همه تهوع در جاهاى بى ربط و بى دليل جاى فكر داره.فكر كنيم.اين همه خشم به همه چى جاى نگرانى داره.دوستتون دارم. با اينكه يه عده واقعاً شورش رو در مى آرن.»

 

در پست قبلی رامبد جوان، با انتشار عکسی از عوامل طراح صحنه فیلم سینمایی «نگار» از تیپ و اخلاق و کاربلدی عوامل فیلمش تعریف کرده بود و در مقابل با واکنش پرخاشگرانه برخی مخاطبانش مواجه شده بود.

 

علاوه بر این اظهار نظر درباره زندگی خصوصی سازنده خندوانه، به یکی از بحث‌های داغ ذیل پست‌های رامبد جوان در اینستاگرام تبدیل شده است.رامبد جوان دو میلیون نفر دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

استیکرهای خنده دار رامبد جوان در تلگرام

 

بیوگرافی به همراه جدیدترین تصاویر رامبد جوان

 

ناب ترین تصاویر رامبد جوان

 

سلفی دیدنی از رامبد جوان و بهرام رادان

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری