لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پاسخ مثبت پوتین به نامه جنجالی حسام نواب صفوی

پاسخ مثبت پوتین به نامه جنجالی حسام نواب صفوی

پاسخ مثبت پوتین به نامه جنجالی حسام نواب صفوی

بازیگر سینما و تلویزیون ایران حسام نواب صفوی در طی چند روز اخیر نامه ای را خطاب به پوتین نوشت که به تازگی رییس جمهور روسیه به این نامه جواب داده است.

 

چندی پیش بازیگر کشورمان حسام نواب صفوی که دانش اموخته ی حقوق نیز هست به گزارش سماتک در طی نامه ای به ولادیمیر پوتین خواستار سفر بدون نیاز به پاسپورت ایرانیان به کریمه و اراضی تحت تسلط روسیه شد و خواست ارز کشور به جای ترکیه خرج مسافرت مردم ایران به روسیه شود تا به قول وی در این صورت لااقل ميدانيم دلار و ارز مملكت دست رفقای خودمان مي‌آيد .

 

اکنون پس از گذشت مدتی حسام نواب صفوی معتقد است که چه پوتین نامه او را خوانده باشد یا نخوانده باشد او جواب نامه‌اش را گرفته است. به گزارش سماتک او با گذاشتن عکسی از ولادیمیر پوتین و جملاتی به نقل از او که از خطاب به مردم روسیه گفته: «شما آزاد هستید به هر کجا که خواستید سفر کنید،این حق شماست.

 

اگر دنبالی خوشی‌های زودگذر و بی‌فایده هستید به ترکیه سفر کنید و پولتان در شکم قاتلین فرزندان‌تان بریزید، اما اگر به دنبال فرهنگی چندهزارساله و آرامشروح خویش هستید، قطعآ باید به ایران سفر کنید. این توصیه من به شماست.»

پاسخ مثبت پوتین به نامه جنجالی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی چندی قبل، با نوشتن نامه‌ای خطاب به پوتین، از او خواسته بود تا اجازه دهد ایرانی‌ها بدون ویزا به جزایر کریمه سفر کنند و روس‌ها هم برای سیاحت به جزیره کیش و قشم بیایند.

 

او همچنین به مسئولان پیشنهاد کرده بود که یک فرودگاه نزدیک پیست اسکی دیزین ساخته شود تا توریست‌های روسی به سفر به ایران ترغیب شوند.

 

نامه‌ی نواب صفوی، دستمایه بحث بین کاربران شبکه‌های اجتماعی شد و حتی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه در بخش فارسی زبان، این نامه را منعکس کرد.

 

اظهارات منتسب به پوتین که حسام نواب صفوی به آن استناد کرده است، در هیچ خبرگزاری رسمی تایید نشده است.

 

مطالب مرتبط:

 

تصادف هولناک حسام نواب صفوی در جاده چالوس + عکس

 

عکسی از حسام نواب صفوی در کنار فقرای آمریکا

 

ایفای نقش حسام نواب صفوی در فیلم زندگی خواننده هالیوودی

 

عکس های قدیمی از مجلس عروسی اوباما و پوتین

 

گزارش تصویری از محل اقامت ولادیمیر پوتین و هیئت همراه

جدیدترین مطالب