آموزش درست کردن کاپ کیک قلب مخصوص ولنتاین

آموزش درست کردن کاپ کیک قلب مخصوص ولنتاین

آموزش درست کردن کاپ کیک قلب مخصوص ولنتاین

مهمترین روز در زندگی هر فرد روز ولنتاین است که دوست دارد در این روز از کسی که عاشقش است کادو بگیرد. در اینجا سماتک به شما آموزش درست کردن یک کاپ کیک خوشمزه را برای پذیرایی از عشقتان در روز ولنتاین آموزش می دهیم. کاپ کیک قلب برای روز ولنتاین بهترین دسری است که شما می توانید برای عشق زندگی تان درست کنید. در این مقاله طرز تهیه کاپ کیک قلب مناسب برای روز ولنتاین را به شما خانم های عزیز آموزش خواهیم داد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرد.

 

مواد لازم برای درست کردن کاپ کیک مخصوص ولنتاین

3 عدد تخم مرغ
3/4 فنجان کره
3 فنجان سرپر آرد
2 قاشق چایی خوری پودرکاکائو
2 و 1/4 فنجان شکر
1 و 1/2 قاشق چایی خوری وانیل
1 اسانس رنگ قرمز
1 و 1/2 بکینگ پودر
1 و 1/2 قاشق چایی خوری سرکه
تکه های شکلات به صورت قلب
خاک قند
3/4 قاشق چایی خوری نمک

 

طرز تهیه کاپ کیک روز ولنتاین

طرز تهیه کاپ کیک شکل قلب برای روز ولنتاین را در اینجا بیان کرده ایم که با رعایت این نکات می توانید خوشمزه ترین کاپ کیک مخصوص ولنتاین را طبخ کرده و در شب عشاق در کنار معشوق تان نوش جان کنید.

 

1- تخم مرغ و کره را با هم مخلوط کنید و بگذارید تا 30 دقیقه به حال خود باشند. فر را با درجه 350 درجه فارنهایت آماده کنید. سینی را برای پختن کیک آماده کنید و کنار بگذارید.

 

2- در یک کاسه متوسط آرد ، پودر کاکائو ، 4/3  نمک را با هم مخلوط کنید. کاسه را کنار بگذارید. در یک کاسه بزرگتر کره را برای 30 ثانیه ای بگذارید تا آب شود. سپس وانیل و شکر را به آن اضافه کنید. آنقدر آنها را بزنید تا کاملا یکدست شوند. سپس اسانس رنگ را به مایه تان اضافه کنید.

 

3- حالا مخلوط آرد و کره را به مخلوط تخم مرغ اضافه کنید. بعد از اینکه آنها را هم زدید و مایه ای کاملا یکدست بدست آمد ،‌در یک ظرف حرارت بدهید. در این قسمت سرکه و بکینگ پودر را هم اضافه کنید . و آن را به خمیر آماده شده تان اضافه کنید. آنقدر آنها را بزنید تا کاملا یکدست شود.

 

4- خمیر را روی سینی که آماده کردید پهن کنید و به شکلی که می خواهید برش دهید ، دو سوم سینی را با شیرینی ها پر کنید. 15 تا 17 دقیقه ای بگذارید تا بپزد. بعد از اینکه سینی را از فر درآوردید بگذارید به مدت 5 دقیقه تا سرد شود. سپس شیرینی را از سینی دربیاورید. بگذارید کاملا سرد شوند. تکه های شیرینی را با تکه های کوچک شکلات تزیین کنید. و بعد از آن روی آن را با خاک قند بپوشانید.

 

طرز تهیه کاپ کیک روز ولنتاین را در این نوشتار خواندید و امیدواریم که بتوانید در روز ولنتاین بهترین کاپ کیک های قلبی شکل را درست کرده و از همسرتان پذیرایی کنید و با دادن یک هدیه روز ولنتاین به مرد زندگی تان این روز را به او شادباش بگویید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب