روش درست کردن معجون لاغری شگفت انگیز

روش درست کردن معجون لاغری شگفت انگیز

روش درست کردن معجون لاغری شگفت انگیز

این معجون لاغری یکی از بهترین معجون ها می باشد خیلی از ستاره های هالیوودی در صبحانه این معجون را می خورند صبحانه خوردن باعث لاغری می شود و هر کسی که تناسب اندام دارد یکی از دلایلش خوردن سر وقت صبحانه می باشد شما می توانید با خوردن صبحانه در وعده نهار هم کمتر غذا میل نمایید تا  باعث نشود چربی زیادی به بدن وارد شده جذب بافت های شما شود اگر صبحانه نخوردید وقتی می خواهید نهار میل نماید دو برابر نهار خواهید خورد و این باعث چاقی شما خواهد شد در ادامه روش درست کردن معجون لاغری شگفت انگیز را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

معجونی برای لاغری
صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی محسوب شده و تاثیر زیادی در سلامتی بدن دارد، با مصرف یکی از سالم ترین و خوشمزه ترین صبحانه هایی که می شناسید سموم بدن شما دفع و روده هایتان پاک سازی و وزنتان کم می شود.

 

صبحانه چربی سوز
این صبحانه خوشمزه حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است که موجب زیبایی پوست، مو و افزایش سوخت و ساز و تقویت بدن می شود. با مصرف این صبحانه سالم شما می توانید در مدت یک ماه ۵ کیلو و ۵۰ روز باقی مانده تا نوروز ۸ و نیم کیلو وزن کم کنید.

این صبحانه تنبلی روده و یبوست را از بین برده و با سوزاندن چربی ها وزن شما را به سرعت پایین می آورد و پس از یک ماه نوشیدن این معجون، به راحتی می توانید ۳ تا ۵ کیلو وزن خود را کاهش داده و علاوه بر تناسب اندام زیبایی پوست و مویتان را به چشم ببینید.

 

طرز تهیه این صبحانه خوشمزه و چربی سوز:
۳۰۰ میلی لیتر کفیر (یا ماست کم چرب)
۲ قاشق غذا خوری از بلغور جو دوسر
۱ قاشق چای خوری دانه کتان آسیاب شده
۱ قاشق چای خوری پودر کاکائو
۵ تا ۷ عدد آلو گوشتی

 

روش آماده سازی این صبحانه دلچسب و لاغر کننده:
این صبحانه باید از شب قبل برای روز بعد آماده شود.
آلوهای خشک را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه در آب در حال جوش ریخته وپس از این مدت پوست آلوها را جدا کنید.

بلغور جو دوسر، کتان و پودر کاکائو را با کفیر مخلوط کرده و خوب هم بزنید.
شما باید آلوها را به تکه های بسیار ریز خرد کرده یا در دستگاه مخلوط کن ریخته و آن را به شکل پوره در آورده و به مخلوط قبلی اضافه کنید.

 

معجون خوشمزه بدست آمده را از شب تا صبح در یخچال نگهداری کنید و صبح روز بعد از طعم دلچسب و فواید آن لذت ببرید، پس از مصرف صبحانه شما به سرعت نتیجه آن در معده خود حس می کنید.

 

در اکثر افراد یک ساعت پس از نوشیدن این معجون دستگاه گوارش به خصوص روده ها به کار می افتند.

جدیدترین مطالب